Дана Сімпсон

Дана Сімпсон - книги та біографія

Дана Клер Сімпсон — американський художник-карикатурист. Вона відома насамперед як автор синдикованих коміксів Фібі і її єдиноріг, а також як автор тривалих вебкоміксів Озі й Міллі. «Я намалював це» — карикатура з політичними коментарями, і «Пес Рейн» — альтернативно реальний комікс.
У віці п'яти років Сімпсон вважає себе художницею з раннього віку, малюючи комікси та створюючи власну саморобну газету. Вона почала дивитися Peanuts, The Simpsons і Pogo, коли виросла.
В 1998 році, коли Сімпсон була аспірантом Університету штату Вашингтон, її веб-комікс Озі та Міллі почала регулярно показуватися. За свою роботу над «Озі й Міллі» Сімпсон була фіналісткою премії Scripps-Howard Foundation Charles M. Schulz College Cartoonist Award 1998.
Протягом десяти років Сімпсон продовжувала працювати над стрічкою.
16 січня 2009 року Сімпсон опублікував першу сторінку графічного роману RainDog, який розповідає про антропоморфну собаку, яка живе серед інших домашніх собак, які нещодавно були звільнені. Найновіше оновлення було створено в січні 2010 року. Сімпсон вирішила не продовжувати проєкт «на осяжне майбутнє».
Другий опублікований комікс Сімпсона, "Я намалював це", в основному стосувався політики й з гордістю визнає свою ліберальну орієнтацію. Він дещо автобіографічний у тому сенсі, що одним із головних героїв є автор (іншим є Джо, ліберальний орел), і часто в центрі уваги є власні роздуми автора.
Після закінчення "Озі та Міллі" Сімпсон надав ілюстрації для дитячих книг. Вона також представила нову ідею коміксу на конкурс» суперзірка коміксів "
Сімпсон заявила, що збирається написати та ілюструвати книгу про свій перехід, орієнтовану на середній рівень. студентів під назвою «Тільки ти інший». Крім того, вона проілюструвала книгу 12-річного трансгендерного хлопчика Меддокса Лайонса «Я не дівчина».
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-30%
На подвір’ї / In the yard
60 грн
42 грн
Круговерть
150 грн
-5%
Маг
330 грн
313.50 грн
-20%
Трафарет рельєфний "Зебра+" 13С 990-08
11 грн
8.80 грн
-30%
Незламний
30 грн
21 грн
-5%
Ми починаємо з кінця
250 грн
237.50 грн