25.12.2020
Чи готовий ти бути більш толерантним до навколишнього середовища?

Поспішаючи кудись, ми все частіше втрачаємо свою прискипливість до важливих речей. Велика купа буденних думок, які ми кожного дня пропускаємо крізь себе, заповнюють наш емоційний стан та налаштовують на важкий день. У ранці, наші думки заполоняє пробуджуюча кава або переповнений силою чай, протягом тижня - улюблена робота або школа. Навіть під вечір, біжучи додому, ми концентруємось над точкою фінішу до омріяного теплого  відпочинку с ковдрою. Все це, і є наше доросле життя, яке будується повільними дрібними рухами. Але, зупинившись на хвилину біля звичного метро або улюбленої кав'ярні, розум сам провокує тебе на глобальні проблеми. Так, наприклад, як забруднення нашої Землі. Неможливо не звернути увагу на переповнений смітник, розкидані пляшки чи пластикові пакети, які блукають, як та смерть, у кожному місті. Складаючи неможливо дику частину в 15% на всіх сміттєзвалищах світу, пластик при спалені виділяє діоксини та шкідливі для всіх речовини.

Багато людей щогодини ведуть боротьбу за життя середовища, яке нас оточує та віддає найголовніше - кисень. Тому створили діючу альтернативу пластиковим пакетам - екоторби. Виготовлені з натуральних матеріалів, які швидко розкладаються під дією природних матеріалів, та призначені для багаторазового використання, маленькі торби підтримують крихке становище довкілля на поверхні. Тому, інколи важливо зупинити час та почути навколишнє, бо всі великі зміни починаються з тебе та кожного знайомого поряд. 

Маючи велику слабкість перед потужної природою та її милими дарунками, Книголенд висловлює їй подяку у вигляді фірмових екоторб.

Ми запрошуємо кожну віддану людину приєднатись до нас та підтримати наше середовище, придбавши нешкідливу та стильну торбу від Книголенд.

-30%
Альбом із наліпками. Поні
75 грн
52.50 грн
-30%
Настільна гра : Лижні перегони
251 грн
175.70 грн
-5%
Пряничный домик
25 грн
23.75 грн
-20%
Ути-пути
115 грн
92 грн
-30%
Роботы
165 грн
115.50 грн