Голлі Блек

Голлі Блек - книги та біографія

Голлі Блек – американська письменниця, редакторка, авторка художньої літератури для дітей та молоді в жанрі фантастики.
Працювала редактором медичних журналів. У 1996 році редагувала і писала для журналу статті про рольові ігри. Вчилася на бібліотекарку в Університеті Рутгерса, але кинула його, коли вийшла її перша книга.
У 2002 році вийшов перший роман Голлi «Tithe: A Modern Faerie Tale». «Valiant» був нагороджений першою премією Андре Нортона за наукову фантастику та фентезі для молоді. За результатами голосування читачів ці романи зайняли четверте та шосте місце серед книжок для молоді.
У 2003 році Блек опубліковала дві книги «Хроніки Спайдервіка» (англ. The Spiderwick Chronicles). Книги були опубліковані у співпраці з художником Тоні Дітерліцці. У 2004 році п’ята й остання книга серії потрапила на перше місце в списку бестселерів New York Times.
Голлі була співвиконавчим продюсером екранізації серіалу у 2008 році.
В її романах ми знаходимо захопливу атмосферау містики та інтриги, створену заплутаними сюжетними лініями, непередбачуваними поворотами та загадками, а також чудово поданий оригінальний світ підліткового фентезі з його законами та правилами. Це те, що відрізняє високоякісне підліткове фентезі, від романів, розрахованих на старшу аудиторію. «Королева порожнечі» — третя книга в серії фентезійних книг, написаному Голлі Блек. Це продовження історії про Джуд, яка потрапила у світ фейрі. Ця книга продовжує розповідати складний сюжет епопеї, додає читачам нові повороти, інтриги та пригоди.
Сюжети, написаному Голлі Блек, захоплюють, а світ фейрі, який вона створює, зачаровує. Не дивно, що фанати нагородили цю письменницю неофіційним титулом «Королеви фентезі».
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-20%
Що заховано в космосі?
190 грн
152 грн
-20%
Англійський словник у малюнках
180 грн
144 грн
-20%
Який? Яка? Яке? На городі
90 грн
72 грн
-30%
Побавимося у перукарів
50 грн
35 грн
-20%
Нумо кататися!
125 грн
100 грн
-20%
Звуки
65 грн
52 грн
-5%
new
Важка торба
290 грн
275.50 грн
-5%
new
Пригоди Тома Соєра
130 грн
123.50 грн