Астрід Ліндґрен

Астрід Ліндґрен - книги та біографія

Астрід Ліндґрен — шведська дитяча письменниця, захисниця прав дітей та тварин.
Вона є однією з найпопулярніших письменників для дітей у світі. ЇЇ з захоплення читають за сімейним колом діти та їх батьки. За сценаріями її книг випускають фільми, мультфільми. Її творчість відзначалася глибокою гуманістичною спрямованістю, а її книги доброзичливими, відвертими та щирими перед читачами.
Жанр письменниці можна описати як дитячу фантазію та пригоди. В її книгах живуть сміливі герої, сильні діти, з якими трапляються дивовижні незвичайні історії. Ці історії вчать дітей, як виходити з усіх складних ситуацій, які з ними трапляються.
Астрід Ліндг’рен написала захоплюючі пригоди для дітей - «Пеппі Довгапанчоха», «Міо, мій Міо», «Брати Левине Серце», «Малюк і Карлсон, що живе на даху» та інші. Багато з цих них стали відомими класиками дитячої літератури, їх перекладено на багато мов.
В її книжках сучасні хлопчики та дівчата раптом набувають казкових рис. ЇЇ герої живуть на даху, літають до друзів на день народження, навчаються бути мужніми, чесними.
Письменниця в своїх творах розкриває проблеми справедливості, прав дітей, солідарності. Вона все життя вела активну боротьбу за права дітей, боролася за те, щоб всі діти у світі краще жили.
За свою роботу Астрід Ліндг’рен отримала багато літературних нагород, включаючи головну нагороду за дитячу літературу - Ганса Крістіана Андерсена, а також премію Астрід Ліндгрен, яка була заснована на її честь.
Творчість Астрід Ліндг’рен є частиною культурної спадщини світу, яка радує дітей і дорослих на всіх континентах. У своїх книгах вона навчає нас цінності дружби, мужності, вірності та розуміння світу через очі дитини.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
-3%
Усі уроки біології 11 клас
95 грн
92.15 грн
-30%
Зверята в лесу
90 грн
63 грн
-20%
Кольори-друзі
35 грн
28 грн
-20%
Девчачьи штучки
80 грн
64 грн
-20%
Дерево безсмертя. Повість
200 грн
160 грн
-5%
Нудота
200 грн
190 грн
Кочовики півночі
275 грн
-20%
У квітнику
115 грн
92 грн
-5%
День попелу
270 грн
256.50 грн