Анна Гресь

Анна Гресь - книги та біографія

Анна Гресь (справжнє ім’я — Чуб Наталія Валентинівна) - українська дитяча письменниця, психолог.
Авторка писала сімейні книги та вірші для своїх дітей і родини. Всі цікаві питання, сюжети, ідеї, які народжувалися в процесі творчої роботи вони обговорювали дома на сімейних зборах.
Анна Гресь надрукувала понад сімдесят публікацій.
Письменниця написала багато захопливих для дітей книг. Вони дозволяють малюку глибоко зазирнути в душу, навчають дорослих спілкуватися з підлітком у складний віковий період і підказують як досягти згоди. Ці книги – справжнє родинне чтиво: найліпше знайомитися з ними саме в сімейному колі, коментуючи кожну деталь та пояснюючи незрозуміле.
Книга «Розвиток емоційного інтелекту» допомагає маленьким читачам спілкуватися та адаптуватися до соціального світу. ЇЇ твори навчають дітей дружити, фантазувати, бути впевненим у собі та вірити в себе.
«Книга батьківських секретів» є додатковим джерелом знань для родини. В ньому містяться поради для батьків щодо виховання дітей і створення гармонійних сімей.
«Як пригорнути кактус?» розповідає про проблеми підлітків у перехідному віку. Книга, написана для батьків, які прагнуть зрозуміти своїх дітей.
Найвідоміша книга, «Долоньки», була визнана IBBY однією з найкращих дитячих книг.
Поділитися в соц.мережах:
Книжки автора
Просто Космос
390 грн
-25%
The Black Arrow
77 грн
57.75 грн
-20%
Плакат Таблиця множення
45 грн
36 грн
-20%
Лічба
20 грн
16 грн
-20%
Ведмедик
95 грн
76 грн