Зошити для школи

Сортувати:
Показано 30 товарів з 54

Шукаєте якісні, красиві та недорогі зошити для школи? Можна з упевненістю сказати, що без них не обходиться жоден шкільний процес. У клітинку, лінієчку, косу, з таблицями і підказками – всі вони супутники кожного школяра від першокласника до випускника. Де б ви чи ваша дитина не навчалася – у школі, гімназії, технікумі, коледжі, університеті чи в будь-якому іншому навчальному закладі без них не обійтися. В інтернет-магазині КнигоЛенд якраз найбільший вибір зошитів, котрі завжди будуть в тему, підберемо вам найкращі?

Трохи історії про український зошит

Зараз немає проблем купити зошит для школи в Україні, але перш ніж стати загальнодоступним він пройшов довгий шлях. А ви знали, що зошит з'явився раніше, ніж книга або будь-яке інше видання? Щоправда, спочатку він мав зовсім інший формат. Ще в стародавні часи, а точніше 7 ст. до н.е. це були дощечки з воском на яких писали паличками. Потім за потреби стирали написане зворотним кінцем палички. Правда схоже на сучасний олівець зі стирачкою? 

Потім такий різновид замінив папірус, шкіра та різні вироби з листя. Саме стародавня Персія дала поштовх більш сучасному письму на зшитих між собою аркушах, цю складну технологію запозичили в язичницькій Європі, а згодом і застосовували в християнські часи.

Загалом кожна країна мала свій особливий матеріал для письма – шкіра, шовк, пергамент. Україна є прямим спадкоємцем старослов'янської писемності, на аркушах, виготовлених із бересту.

Проте перші зошити з'явилися внаслідок розробок Китаю, який винайшов папір, випробувавши для цього багацько способів. Поступово технологія передавалася, і в 14 столітті Європа вже сама виробляла матеріали, котрі надалі могли використовуватися в університетах та школах.

Цікаво, що в Україні тих часів також випускали свій папір особливий, який зшивали унікальним методом. Тому початкова назва зошитів – зшиток. Ця назва надовго закріпилася в побуті українців, її навіть можна знайти у творах Михайла Коцюбинського та почути у вимові людей різних міст.

Завдяки такій довгій історії зараз ми можемо з легкістю купити красиві зошити навіть не уявляючи, який тернистий історичний шлях вони пройшли, перш ніж стати загальнодоступним предметом.

Як вибрати потрібний зошит

Неважливо, чи потрібен вам зошит у клітинку 48 аркушів, чи тоненький на 12 у косу лінію, у цьому розділі онлайн каталогу ви знайдете все, що нелбхідно. Ми лише допоможемо з вибором.

  • А ви знаєте, що всі параметри, розміри, вид обрізки аркушів і навіть кількість клітинок прописані в стандартах України? Тож охочі купити найкращі зошити насамперед мають звертати увагу, чи виготовлена та друкована продукція, яка сподобалася, відповідно до них.
  • Вартість – звісно, вона також є провідним фактором, навіть неможливо підрахувати, скільки ми списали конспектів, перш ніж закінчили навчання. Саме тому постарайтеся купувати шкільні зошити гуртом або тематичними комплектами.
  • Якість паперу – він має бути однорідним, гладким, рівно пропускати чорнило.
  • Колір паперу – звісно, білосніжний завжди привабливіший, а ось зошити із сірим або жовтуватим відтінком матимуть гнітючу дію на учня і призведуть до стомлення очей.
  • Кількість сторінок – до вашої уваги класика, перевірена часом. 12, 24, 36, 48, 60 і 96 для невеликих записів і містких конспектів, що вам більше знадобиться?
  • Розмітка – байдуже, універсальна клітинка ця, лінійка для письма чи коса для учнів молодших класів, уся вона має бути виконаною чітко, рівно, контрастно, з рівномірними проміжками.
  • Кріплення сторінок – воно в зошитах для школи може бути виконано нитками, клеєм, спіральним дротом, але найпопулярніший і найпрактичніший варіант – металевими скобами.
  • Щільність сторінок – вони мають зручно перегортатися, не перебивати написаний текст із чорнилом на наступну сторінку і не м'ятися при кожному русі. Тому постарайтеся вибирати ті екземпляри, у яких показник щільності приблизно 55-65 г/м².
  • Обкладинка. Сучасні виробники намагаються проявити оригінальність у своїй продукції, пропонуючи різні варіанти шкільних зошитів – цупкий і глянцевий, сюжетний й фактурний, орнаментальний та лаконічний. До останніх варто придивитися особливо батькам першокласників, НУШ не рекомендує барвисті обкладинки, бо вони можуть відвернути увагу від навчального процесу.

Де краще купувати зошити для школи?

Якщо ви хочете придбати найкращі зошити для школи для себе або дитини, кращого місця, ніж інтернет-магазин КнигоЛенд годі й шукати. Усі зошити, які пропонуються в цьому розділі каталогу, відповідають найвищим стандартам, вирізняються білизною, потрібною щільністю, рівністю рядків і різноманітністю форматів та розмірів. Завдяки низьким цінам, знижкам і можливості безоплатної доставки ви зможете купити все, що потрібно, аби зібрати дитину до школи чи університету. Та й для себе є що прикупити цікавого, адже асортимент щодня збільшується популярними новинками!