Книга Великодня класика

Про книжку «Великодня класика»
«Великодня класика» – унікальна збірка, що втілює мудрість, традиції, культуру та історію України через праці та знання наших предків, мислителів, інтелектуалів, письменників. Пропонуємо до вашої уваги неймовірну подорож 63 історіями, які розповідають про духовне свято Великодня через цю антологію.
Анотація до книги «Великодня класика»
У «Великодній класиці» тісно переплелися давні й сучасні українські традиції, щоб прозвучати святковим дзвоном у душі кожного. На сторінках цієї унікальної збірки зібрано таїнства, історію, поезію, котрі так чи інакше пов'язані з цим святим періодом. З антологією можна дізнатися про підготовку та проведення свята, як воно виникло, як про нього думають відомі персоналії. Це дає можливість вивчити свято з різних боків, враховуючи інколи протилежні погляди. Це не тільки вчення людини, котра сліпо вірить, а й екзистенціаліста. У книзі «Великодня класика» оповідання штовхають на роздуми над такими вічними темами, як філософія існування, життя й смерть, кохання та пристрасть, обов'язки і свободи. Це найбільше джерело знань для кожного, хто хоче все знати про це улюблене всіма свято, яке щороку відроджує давні традиції пращурів, ділиться народною спадщиною та створює нові звичаї для майбутніх поколінь.
Чому варто прочитати книгу «Великодня класика»?
- Антологія складається з 14 поетичних та 49 прозових творів, присвячених великодньому періоду.
- Містить опис історії свята, його традицій, ритуалів, невідомих фактів.
- Можливо зануритися в минуле, почерпнути натхнення, просочитися духовністю, відчути святість і особливість свята.
- Ексклюзивний лімітований випуск із приголомшливим ілюстрованим зрізом, яскравою та ароматизованою обкладинкою.
- Неймовірний зміст – упорядниці вдалося з розумінням важливості свята та його розкриття зворушливо віднайти всілякі матеріали, частина яких була багатьом незнайома, а в певному сенсі вважалася загубленою.
Про авторів
Матеріали, зібрані в антології «Великодня класика», мають чимало авторів, серед яких Михайло Старицький, Максим Рильський, Тарас Шевченко, Олена Пчілка та Юрій Косач, Григорій Сковорода, Павло Тичина, Микола Хвильовий і багато інших видатних персоналій. Над самою книжкою працювала Ярина Цимбал – літературознавиця, знаменита своїми дослідженнями періоду «Розстріляного відродження». Також є редакторкою та авторкою безлічі історичних проєктів, що розкривають правду про минуле, повертаючи сучасним українцям їхню велику культурну та історично значущу спадщину.