Таємниці письменницьких шухляд

Про книжку «Таємниці письменницьких шухляд»
«Таємниці письменницьких шухляд» — це цікава документальна проза, присвячена таємницям та маловідомим фактам із життів українських письменників двадцятого століття. Всі події видання відбуваються довкола Роліту — будинку письменників у Києві, де жили та працювали відомі автори того часу. Остап Вишня, Павло Тичина, Максим Рильський та інші — читач дізнається про них більше, ніж міститься в їхніх офіційних біографіях. Автори зображують письменників як звичайних людей із бажаннями та труднощами, проблемами і радощами. Це захоплюючий детектив, який поступово відкриває читачеві таємниці світу письменства, які зазвичай приховані від сторонніх очей.
Анотація до книжки «Таємниці письменницьких шухляд»
«Таємниці письменницьких шухляд» — книга, яка розкриває читачеві більше фактів про українських письменників двадцятого століття. Це подорож у літературний світ, де ви знайдете невідомі факти та цікавинки про авторів, їх творчий процес та те, що було натхненням для написання різних творів. Читач дізнається про таємниці письменників та рукописи, які не були опубліковані.
«Таємниці письменницьких шухляд» розкриває подробиці про те, як створювалися шедеври літератури. І чому деякі з них так і не були опубліковані. Автори пропонують архівні матеріали та цікаві факти із життя письменників, діляться власними роздумами про їх життя та творчість. Видання розповідає про труднощі амистецького шляху, взаємини із державними службами того часу та навіть про плагіат. Маловідомі факти з закритих раніше архівів та усні спогади роблять книгу надзвичайно цікавою.
Основними темами книги є таємниці та маловідомі факти, які відкривають письменника для читача із нового боку. Ви буквально зможете дізнатись, що ж саме ховається у письменницьких шухлядах – які секрети вони приховують? Невідомі раніше моменти допоможуть зрозуміти, як саме жив письменник та чому звертав увагу на певні теми. Це повніше розкриває ті сенси, які вони закладали у власні твори.
«Таємниці письменницьких шухляд» — чому варто прочитати:
- Дослідження творчості та життя Павла Тичини, Остапа Вишні, Олеся Гончара та багатьох інших письменників двадцятого століття.
- Усні спогади та архівні дані, рідкісні матеріали про маловідомі подробиці з життя письменників.
- Книга містить цікаві літературні факти, які сподобаються книголюбам та прихильникам української літератури.
- Анекдоти з життя письменників та загальна легка подача матеріалу — це видання орієнтовано на широку аудиторію читачів.
- Прекрасне видання для тих, хто цікавиться історією української літератури, життям письменників і джерелами їх натхнення.
Про авторів
Пилип Селігей є письменником, філологом та мовознавцем, викладачем, має ступінь доктора філологічних наук. Він видав більше ста праць, у яких торкається тем лінгвістики, стилістики, мовознавства, етимології.
Станіслав Цалик — письменник, краєзнавець та історик. Він є автором книг та статей, історичних есе. Свої роботи він присвячує маловідомим фактам з історії Києва, життя відомих особистостей та України.