Сучасна українська література

Сортувати:
new
Тісні ворота
340 грн
new
hit
Мами́
300 грн
new
Імена
350 грн
-3%
new
Повільні танці
250 грн
242.50 грн
-2%
new
Сон короля
250 грн
245 грн
-3%
new
Лабіринти
290 грн
281.30 грн
-3%
new
За ким правда
290 грн
281.30 грн
Показано 30 товарів з 888

Серед українців поступово завойовує популярність література вітчизняних авторів. Проза українських письменників гідно займає лідируючі позиції і стоїть в одному ряду з класиками. Книги сучасної української прози купити можна в інтернет-магазині «КнигоЛенд» за вигідною ціною. На сайті ви знайдете твори, зрозумілі кожній людині. У кожній книзі простежуються українські традиції.

Легко і просто замовити книги сучасної української прози онлайн

Література сучасних авторів продовжує традиції українського народу, закладені ще століттям раніше. У своїх творах продовжують думки класиків, демонструючи загальнолюдські цінності. Сучасна українська проза купити — означає придбати культурну спадщину. Серед популярних авторів можна виділити В. Яворського, С. Талан, Ю. Винничук, С. Жадан та багатьох інших, які поповнили список вітчизняних майстрів слова.

Купити книги сучасної української прози в магазині можна наступного формату:

  • Класичний реалістичний роман. Успішний та популярний твір «Музей покинутих секретів» Оксани Забужко.
  • Жіноча проза. Особливо викликають інтерес читачів розповіді І. Цілик, історичні повісті М. Матіос. Багатьом підліткам подобається проза І. Карпи.
  • Різноманітні детективи.

Сьогодні сучасна українська проза українському на слуху у багатьох. Твори здатні розповісти про наболіле, передають достовірний портрет епохи. Регулярно виходить чимало детективних та фантастичних історій. Новинки книг сучасна українська проза купити пропонує наш магазин. Ви можете оформити замовлення онлайн, вибравши літературу з каталогу.

Сучасна українська проза подарувала читачам психологічні, соціально-побутові романи з інтригуючими сюжетами. В тренді сьогодні видання про видатних особистостей. Виходить у світ література, яка розповідає про життєвий шлях відомих політиків, культурних та наукових діячів.

Купити сучасну українську прозу в інтернет-магазині «КнигоЛенд»

Ми пропонуємо різноманітні жанри української літератури. За допомогою фільтра на нашому порталі ви зможете швидко вибрати необхідну книгу. Після прочитання такої літератури ви будете активно розвиватися та розширите свій кругозір. На книги сучасної української прози ціна у нас цілком прийнятна.

Вибираючи твори українських письменників, ви долучитесь до витоків і стаєте ближче до традицій свого народу. Література видатних прозаїків вітчизни буде корисна читачам будь-якого віку. Кожен знайде для себе щось оригінальне. Купити сучасну українську прозу в Україні ви можете за допомогою нашого сайту.

Кожному варто пам'ятати про вигідність від покупки книги. Література допомагає нам глибоко мислити, набратися мудрості та перейняти життєвий досвід літературних героїв. Сучасна проза сприяє розвитку фантазії та логіки, значно збільшує словниковий запас. Ось чому варто купити книги сучасної прози України.

Крім того, таку книгу можна придбати на подарунок. Вибирайте новинки або бестселери провідних українських видавництв. Помірна цінова політика нашого магазину дозволяє вам придбати книги за вигідною вартості.

-30%
Аеропорт
90 грн
63 грн
-20%
Прописи-шаблони. Цифри
60 грн
48 грн
-3%
Фізика. 9 клас. ІІ семестр
45 грн
43.65 грн
Якщо кров тече
400 грн
-30%
Загублений острів
300 грн
210 грн
new
Готель
350 грн