Манга

Сортувати:
new
Orange. Том 4
200 грн
-5%
new
hit
Шлях домогосподаря. Том 3
200 грн
190 грн
-5%
new
Пророцтво. Том 2
200 грн
190 грн
Показано 30 товарів з 150

Хочете спробувати почитати абсолютно новий для себе жанр або зануритися в захопливий світ мальованих персонажів? Тоді унікальні комікси, що прийшли до нас зі Сходу – ідеальне рішення! Книги манги – це форма японських коміксів, які вирізняються своїм неперевершеним стилем й національними культурними особливостями. Вони мають свій унікальний стиль малювання, який вирізняється з-поміж інших стилів, виразністю та незвичайним промальовуванням персонажів. 

Цікаве про мангу

Той, хто нещодавно познайомився з японською творчістю, можливо, не знає, що:

 • Манга є японським словом, котре означає комікси.
 • У Японії популярна та поширена, щодня читається мільйонами людей.
 • Часто адаптується в аніме, кіно, шоу та відеоігри.
 • Присутні різні жанри – від комедії до фантастики.
 • У Японії виходить понад 10 тисяч нових серій коміксів щороку.
 • Насправді читається справа наліво і задом наперед, це її відрізняє від західних видань.
 • Художники, які малюють мангу називаються мангаками, а їхні ілюстрації - кадрами.
 • Перша друкована версія журналу з'явилася 1902 року.
 • На різних континентах існують спеціальні манга-кафе.
 • Багато випусків стають популярними не тільки в японській державі, а й в усьому світі, і їх перекладають різними мовами.

Манга в Україні

Попри те, що в Японії, комікси вже в друкованому форматі з'явилися понад 100 років тому, в нашій країні вони недавні гості. Лише у 2009 році було випущена манга українською мовою, до цього вона мала якийсь неофіційний статус. Її можна було привезти з-за кордону, замовити на міжнародній платформі, придбати в учасників аніме-клубу. При цьому доводилося задовольнятися оригінальним японським викладом або іноземним без перекладу.

Для дорослих чи дітей?

Через велику кількість картинок багато хто вважає, що книги манга – винятково дитяча література. Звісно, є багато видань, присвячених дитячій авдиторії та підліткам, наприклад, легендарний екранізований в аніме «Наруто». Однак, є випуски й окремо для дорослих і їх багато. Вони можуть містити сексуальний контент, насильство та більш складні сюжети. Зазвичай такі твори називають «сейнен» (чоловіків) та «сейдзі» (жінок). Загалом, манга може бути призначена для різних вікових груп і мати різні теми, жанри, стилі малювання, подачі.

Яка буває манга?

В інтернет-магазині КнигоЛенд представлено велике зібрання мальованої літератури, причому приємний сюрприз для читача – тут можна купити мангу українською. З огляду на багатогранність творів може охоплювати багато жанрів, наприклад:

 • Фантастику – з елементами наукової фантастики, фентезі, міфологічних мотивів.
 • Жахи – містити страшні розбурювальні сюжети.
 • Комедію – несе собою гумор й комічні ситуації.
 • Драму – відрізняється серйозними емоційними сюжетами.
 • Історію – заснована на історичних фактах, подіях.
 • Спорт – оповідає про змагання та спортивні напрямки.
 • Містику – присвячену загадкам.
 • Пригоди – розповідає про подорожі, дослідження.

Добірка найкращої манги

В Україні японські комікси лише набирають популярності, утім уже є досить велике розмаїття, у якому кожен знайде улюблений жанр. Найбільшою популярністю зараз користується українська манга «Привид Києва». Вона хоч і написана японським автором Мацуда Джюко, але заснована на реальних подіях, що відбувалися в лютому 2022 року. Далі його ж робота «Позивний Кіт». Якщо перебирати іноземних авторів і сюжети, краще звернути увагу на «Сага про Вінланд», «Радіант», «Хочу з'їсти твою підшлункову», «Ательє чаклунських капелюхів». Вітчизняного – «Балакухи».

Чому покупка в КнигоЛенді – чудова ідея?

knigoland.com.ua – не просто звичайний інтернет-магазин, а ціла спільнота книголюбів. Тут активно розвиваються всі нові напрямки в літературі, з турботою відкривається різноманітність літературних жанрів. Тому якщо цікавлять новинки книги манги та інша якісна творчість – вам у КнигоЛенд.

Покупцеві надається не тільки величезний вибір всіляких творів з точними описами й фотосупроводами. Низька цінова політика також здивує, адже книга насамперед має бути доступною кожному. Крім низьких цін та розмаїття читач може розраховувати на додаткові акції, знижки, бонуси, швидке відправлення, а в разі купівлі на певну суму ще й безкоштовну доставку.

Готові зануритися у світ мальованих героїв з манги? – У КнигоЛенді є те, що не дасть відірватися поки не дійдете до останнього кадру!

-20%
Наука : книжка-активіті
100 грн
80 грн
-5%
Шиммер і Шайн. Гра джинів.
45 грн
42.75 грн
-20%
Постер 'Play hard'
450 грн
360 грн
-5%
Екскаватор
45 грн
42.75 грн
-20%
Блокнот білий
360 грн
288 грн