Комплект "Читати англійською з Бреді" Level 1
Немає відгуків

Комплект "Читати англійською з Бреді" Level 1

Видавництво:  Сова
Код товару:  403044
Про книгу

Набір з 5-ти книжечок: «Мій алфавіт», «Мій одяг», «Улюблені кольори», «Дієслова», «Мої цифри»

«Мій алфавіт». Давайте вчити англійський алфавіт весело: «R — is for Rose and S – is for Sun». Наприкінці на вас з малечею чекатимуть цікаві завдання. На яку букву починається слово? Обведи кружечком предмет, який починається з зазначеної літери. А ще можна розмальовувати картинки та шукати загублені слова.

«Мій одяг». Вона познайомить малечу з різноманітними речима, що Бреді знаходить у шафі. Футболка, штани, шапка, піджак, сонячні окуляри, — і це ще не все. Вивчайте предмети з книжки, а тоді шукайте з дитиною такий одяг у себе вдома. Хіба не весело? Окрім теми «Одяг», у там є слова з тем «Кольори» та «Прикметники».

«Улюблені кольори». Маленькі розумнички проведуть один різнобарвний день разом з кроликом Бреді. І разом вивчать різноманітні кольори, які написані на предметах. Розмалюй предмети потрібними барвами, з’єднай їх з правильними словами, вивчи кольори веселки.

«Дієслова». У книжечці наш кролик Бреді вчитиме з дітками різноманітні дієслова. Їсти, пити, писати, плавати, — усі слова написані на предметах чи частинах тіла, з якими асоціюється певна дія. Наприклад, «читати» на книжці. Так дитині буде набагато легше запам’ятати нову інформацію.

«Мої цифри». У ній дітлахи разом з новим другом будуть рахувати різноманітні предмети. Вісім кольорових олівців чи шість повітряних кульок. Усі цифри написані на предметах, щоб малюкам було легше рахувати. Наприкінці на вас чекає багато цікавих вправ: шукайте слова, знайдіть потрібну кількість предметів та розмальовуйте картинки.

175 грн.
Характеристики
Автори
Видавництво
ISBN
  9786177686797
Мова
англійська
Рік видання
2019
Сторінки
32
Обкладинка
М'яка
Формат, мм
168х190 мм
Поділитися посиланням на книгу
Ми хочемо ставати краще для Вас, тому дуже цінуємо думку кожного клієнта.