Книги про дозвілля і творчість дітям 3-4 років

Сортувати:
-5%
Герої Міста Пригод
60 грн
57 грн
-5%
Команда мегащенят
60 грн
57 грн
-15%
Котики
95 грн
80.75 грн
-20%
Хто де живе?
80 грн
64 грн
-20%
Кто что ест?
80 грн
64 грн
Показано 30 товарів з 1124

Ось чим ще можна зайняти свого малюка? – Питання, яке турбує всіх батьків. Звичайно, можна дати іграшку або дозволити грати в комп'ютерні ігри, але наскільки це займе дитину і чи буде це корисно – ще одне питання. У цьому розділі інтернет-магазину КнигоЛенд зібрані найцікавіші книги про дозвілля і творчість дітям 3-4 років, які приведуть малечу в захват, а також допоможуть цікаво і з користю провести час.

Якими книжками можна захопити дитину?

Світ літератури та різноманітних спеціалізованих наборів багатогранний, що дає змогу батькам підібрати дитині те, що найбільше їй підійде, ми лише можемо запропонувати:

  • Інтерактивні книжки – можуть містити все, що завгодно дітлахам на радість – трафарети, веселі загадки та задачки, розмальовки та наліпки. З огляду на розмаїття популярні книги для дітей 3-4 років не дозволять нудьгувати, а також утримають інтерес на довгий час. Це також паличка-виручалочка для батьків, адже вони в ігровій формі розвивають мислення, логіку, уяву, моторику, навчають, знайомлять з навколишнім світом, формами. Чудовий приклад такого помічника – «Святонаближаріум : День народження», «Лепбук.Пригоди краплі».
  • Розвинути уяву, творчу натуру, просторове мислення допоможуть веселі розмальовки з маленькими секретами. Найкращими представниками цього напряму вважається серія «Тріанімалз. Розмалюй нас.», «Малювати легко», «Арт-квадрат», «50 магічних фарбованок: МАНҐА».
  • Хочете догодити допитливій крихітці, яка хоче знати, як що влаштовано? Купіть книги про дозвілля і творчість дітям 3-4 років орієнтовані на маленьких дослідників. «Цікаві домашні досліди», «Лабораторія експертної служби» розкажуть багато цікавого і дадуть змогу зробити свій перший дослід.
  • Логіка – на цьому базується більшість завдань у школі, саме тому важливо її розвивати заздалегідь, тим паче, що це можна зробити граючись. «Точкографія. У світі тварин", "Екстремальні лабіринти", "Від точки до точки. Дива природи», «Лото.DINOзаври» не дозволять за нудьгувати та повністю впораються зі своїм завданням!

Найкращі покупки цікавих книг для малюків

Шукаєте цікаві, небанальні книги про дозвілля і творчість дітям 3-4 років, які зацікавлять та будуть корисними? В онлайн магазині КнигоЛенд саме така література, представлена сучасними виданнями та наборами, що створені з розумінням дитячих уподобань. Достатньо лише зайти в цей тематичний розділ і вибрати те, що сподобалося. Швидке відправлення і навіть, можливо, безкоштовна доставка по Україні (залежно від суми замовлення) не змусять на себе чекати. Зверніть увагу, напряму співпрацюючи з видавництвами, ми можемо запропонувати найприголомшливіші новинки за низькими цінами та з додатковими бонусами, що робить покупки не тільки корисними, а й вигідними. Радуйте, дивуйте, розвивайте, надихайте малечу книжками про дозвілля і творчість, а ми постараємося, щоб у вас завжди було готове щось новеньке!

-20%
Цифри, лічба
75 грн
60 грн
-20%
Неслухняна абетка
120 грн
96 грн
-20%
Плакат.Наші іменинники
60 грн
48 грн
-20%
Где спрятана техника?
190 грн
152 грн
-20%
Час засинати!
115 грн
92 грн
-30%
Кольори історії
310 грн
217 грн
-5%
Судний день
30 грн
28.50 грн