Ігри для творчості

Сортувати:
-10%
new
Незвичайна наука №2
585 грн
526.50 грн
-5%
Майстерня свічок
690 грн
655.50 грн
-5%
Мильні штучки. Серце
180 грн
171 грн
-10%
Незвичайна наука №3
585 грн
526.50 грн
-10%
Тварини на фермі
690 грн
621 грн
-10%
Beauty parfums
690 грн
621 грн
-10%
Я люблю Україну
510 грн
459 грн
-20%
Супер-мило Сонячна галявина
249 грн
199.20 грн
Показано 30 товарів з 215

Творчі настільні ігри – те, що відкриє цілий захопливий світ вашій дитині. Саме з ними можна опанувати мистецтво ліплення, малювання, шиття, кулінарії, а також навчитися створювати неймовірні штуки. Крім того, правильно підібрані набори зможуть допомогти розвинути корисні навички, познайомити дитину з навколишнім світом, удосконалити вміння, впоратися зі стресом й навіть мотивувати для вибору майбутньої професії. В інтернет-магазині КнигоЛенд на вас та ваших малюків чекає ціла колекція ігор, котрі захоплять, подарують багато яскравих емоцій, залишається лише вибрати що вам більше до душі.

Які ігри для творчості можна купити в КнигоЛенді?

Онлайн книгарня КнигоЛенд прагне задовольнити побажання і захоплення діточок різного віку, а тому може запропонувати великий вибір настільних ігор для дітей:

 • Наукові – найкращий спосіб подарувати дитині бурю яскравих емоцій, познайомити з навколишнім світом і показати наскільки чарівною може бути наука. Чудовим вибором будуть набори для експериментів, котрі познайомлять із фізикою, хімією, природними явищами.
 • Аплікації та розмальовки – малювання та прикрашання картинок фломастерами, олівцями, фарбами, крейдою і навіть розфарбовування водою, а також оформлення малюнків паєтками, тканиною, липучками.
 • Для створення виробів – задумайтеся, що більше підійде малюкові? Може це випалювання по дереву, створення свічок, прикрас, парфумів, слаймів, подарунків, іграшок, фоторамок.
 • Розвивалки – з неймовірними творчими настільними іграми можна не тільки здорово провести час і поліпшити свої навички, а й зарядити мозок, підвищивши інтелектуальний рівень малюка.  Із сучасними наборами «Забави для мозку» і «Перевір свій лексикон» дитині буде так весело та цікаво, що вона точно забуде про онлайн ігри!
 • Знайомство зі світом – багато наборів, що розвивають, які в ігровій формі розкажуть, який вигляд мають звірі, допоможуть визначати та проявляти емоції, передадуть розмаїття барв, тактильних відчуттів.

Безмежна користь настільних ігор

Крім того, що за допомогою настільних ігор для дітей можна чудово провести час, користь від використання наборів можна перераховувати до нескінченності:

 • Розвиток творчості, інтелекту, моторики, фантазії, критичного й образного мислення, креативного потенціалу.
 • Формування характеру, посидючості, сприйняття, цілеспрямованості, уваги.
 • Здобуття корисних навичок, які можуть стати в пригоді в майбутньому чи вплинути на вибір кар'єри, життєвого шляху.
 • Соціальна адаптація, створення суспільних зв'язків, комунікація з оточенням.
 • Навчання та підготовка до навчального закладу.
 • Реабілітація від стресу, психологічних травм, різких змін у житті.

Вдалі ігрові покупки в КнигоЛенді

Як плануєте провести сьогоднішній день? З творчими настільними іграми з інтернет-магазину КнигоЛенд ні вам, ні вашій родині ніколи не буде нудно. Продуманий каталог зі зрозумілим фільтром, детальним описом та простою формою замовлення зі швидким відправленням – те, що зробить покупку максимально комфортною. Великий вибір від провідних виробників та видавництв, багато популярних новинок, низькі ціни зі спеціальними бонусами та умовами безплатної доставки – перетворять покупку на подарунок. Бавтеся, розвивайтеся, тренуйтеся з найнеймовірнішими та найзахопливішими настільними іграми, які можна вигідно купити тільки в КнигоЛенді!

-20%
Важкий понеділок
250 грн
200 грн
-20%
Мама и малыш
75 грн
60 грн
-20%
Бабин вітер
250 грн
200 грн
-20%
Бременські музики
165 грн
132 грн
-20%
Диплом з символікою
8 грн
6.40 грн