Книга Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням
Про книжку «Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням»
З новаторською книжкою «Дофамінове покоління» ви вирушите в екскурс у світ насолод й дізнаєтеся, що насправді стоїть за отриманням задоволень та які наслідки можуть чекати на кожного. Твір Анни Лембке – американської психологині, яка практикує і спеціалізується на залежностях, стане справжнім одкровенням для багатьох. Книжка, заснована на справжніх проблемах реальних людей, стала однією з найбільш покупних у світі. Нею цікавляться всі: від студентів, завжди відкритих для дослідження нового задоволення, до суворих політиків розвинених країн, які вивчають проблематику сучасності. Дізнаємося, у чому привабливість цього нон-фікшну.
Анотація до книжки "Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням" автор Анна Лембке
Ми живемо в унікальний час – свобода, розвинена наука, електроніка Людство, можна сказати, на вершині інтелектуального розвитку, проте, як ніколи, кожен із нас нещасливий. Практично кожен біжить від нещасть, до того, що створює ілюзію спокою, захисту, дарує відчуття миттєвого щастя. Так, непомітно, переглядаючи нові сторінки в соціальній мережі, відео на You Tube, граючись в іграшку ми стаємо рабами звичок.
Що ви уявляєте, коли чуєте «людина із залежністю»? Багато хто у своїй уяві малює знесиленого, невдаху-наркомана з порожнім поглядом, а от у «Дофаміновому поколінні» авторка показує обличчя нового покоління. Загалом це дзеркало, у яке дивиться кожен із нас, бачачи охайну людину з майбутнім та кар'єрою, але водночас особистість, що має залежність, котра допомагає піти від болю.
Використовуючи реальні історії з практики, Анна досліджує взаємозв'язок між залежністю, болем і задоволеннями, розглядаючи його як феномен сучасності. У своєму творі вона розповідає про різновиди поширених прив'язаностей, що до них призводить і головне, як дотриматись балансу, аби знайти опору для підживлення сил, щоб створити нове майбутнє для себе.
Фокус книги «Дофамінове покоління» – ідея трансформації себе. Приємні звички з підвищенням рівня дофаміну ми розцінюємо, як віддушину, від душевного болю й щоденних переживань, і українці, як ніхто інший змогли з цим зіткнутися. Авторка ж у своєму творі переконує, що потрібно переосмислити біль, з яким зіштовхнулися, а також по-іншому поглянути на стосунки, аби уникнути шкідливих прив'язаностей. Анна Лембке вірить, що саме так можна здобути контроль над своїм життям.
У сучасному світі кожен із нас щодня стикається з безліччю спокус, проте попри їхню природу книжка надає змогу оцінити перспективи, подолати дискомфорт, розвиваючи стійкість та самосвідомість.
Бажаєте позбутися вантажу та залежності, незалежно від того, яка подія в житті до неї призвела? Достатньо придбати неймовірно корисний нон-фікшн в інтернет-магазині КнигоЛенд і ви зможете використати наукові ідеї, розповіді реальних людей та мудрість психолога, що практикує, аби самостійно впоратися зі своєю дофаміновою залежністю. Треба лише розгледіти своє світло надії в атмосфері безвиході та спокуси.