Дітям 7-9 – купити в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі ✓недорого ✓каталог 2022 року в інтернет-магазині – knigoland.com.ua

Дітям 7-9

Сортувати:
Показано 30 товарів з 564

Більшість батьків, в родині яких з'явився першокласник, задаються питанням, які купити книги для дітей 7 років? Хочеться, щоб література була цікавою та пізнавальною. Відповіді на ці питання ви знайдете в інтернет-магазині «КнигоЛенд». На сайті магазина можна підібрати корисні та розвиваючі дитячі книги.

Видання представлені як сучасними авторами, так і класичними творами художньої літератури. Читання важливо в будь-якому віці для збагачення словникового запасу та пізнання. Крім того, книги для дітей 7-9 років українською мовою розвивають пам'ять, допомагають дитині правильно викладати думки та аналізувати інформацію.

Які можна замовити книги для дітей 7-9 років онлайн?

В першу чергу варто звернути увагу на розвиваючу літературу. Подібні видання допоможуть дітям впоратися із заняттями в школі. На сайті представлені книги для молодших школярів про живу природу, цікаві видання про техніку, про країни та народи, а також безліч казок.

Які ще можна книги для дітей 7-9 років купити в магазині:

  • Пригодницький жанр. Багатьом дітям подобаються морські пригоди, спеціально для маленьких читачів випущена серія про піратів, пригоди Тіма. Дітлахи перенесуться на безлюдний острів, будуть шукати скарби. Дівчаткам може сподобатись історія про Джуді Муді або подорожі Аліси. Купити книги для дітей 7-8 років в Україні ви можете за допомогою нашого ресурсу.
  • Казки. Їх люблять та читають усі. У відповідному розділі на сайті ви знайдете чарівні історії, які обов'язково припадуть до душі маленьким читачам. Вашу дитину може зацікавити Мумі-Троль та його друзі. Одна з популярних книг — Матильда.
  • Подарункові видання. Купити книги для дітей 9 років ми пропонуємо з гарними ілюстраціями, такі як «Чарівник Смарагдового Міста», «Пітер Пен» та інші класичні твори.

Дітям в будь-якому віці корисні енциклопедії. Цікаві видання захоплюють в стародавні цивілізації, із задоволенням можна почитати про космос, географію, техніку та тварин. З цієї літератури діти дізнаються багато нового та знайдуть відповіді на свої запитання. Книги для дітей 9 років купити в Україні можна в нашому магазині, оформивши замовлення на сайті.

Купити книги для дітей 7-8 років розвиваючого плану

Як тільки дитина пішла у школу, її улюбленими книжками відразу стає література про шкільне життя. Можна придбати всякі веселі історії. Зрозуміло, тільки такими виданнями не потрібно обмежуватися. Дітям в цьому віці цікаві такі історія як «Пеппі Довга панчоха», «Феї та дракони», «Банда піратів».

Спочатку варто запропонувати дитині почитати книги, теми яких найбільше її цікавлять. Потім постарайтеся розширювати її кругозір, додаючи нову тематику: зоологію, історію, математику, архітектуру, можна запропонувати путівник по містах світу. У цьому віці читання корисно для розвитку мови та інтелекту.

Вам потрібна хороша література? Купити книги для дітей 7-9 років в Україні ви можете в магазині «КнигоЛенд». На нашому порталі представлений великий вибір кращих видань, розвиваючих творчі здібності та уяву дитини. Книги для дітей 7-9 років ціна Харків доступна, а вибір видання в нашому магазині — правильне рішення.