Дітям 5-6

Сортувати:
Сказки (ВЧ)
79.90 грн.
Показано 30 товарів з 392

У дошкільному віці діти вже більше знайомляться з читанням, тому важливо, щоб література була не тільки розважальною, а й пізнавального характеру. Для розширення кругозору можна купити книги для дітей 5-6 років, які дають вичерпні відповіді на дитячі питання. Батькам також буде корисно читання книг разом з дитиною. В інтернет-магазині «КнигоЛенд» представлений асортимент літератури для дошкільнят. Це й пізнавальні, художні та навчальні видання.

Цікаві книги для дітей 5-6 років українською мовою

Вибираючи літературу для дитини цього віку, рекомендується підбирати цікаві твори, які можуть складатися з кількох глав. Це допоможе розвивати у дитини посидючість, адже йому захочеться дочитати швидше до кінця. Купити книги для дітей 5-6 років в магазині можна будь-якої тематики. Купуючи книгу, орієнтуйтеся на кругозір дитини.

Що подобається читати дошкільнятам:

  • Пригоди. У цьому жанрі представлений неймовірний світ подорожей, книги з секретними віконцями.
  • Енциклопедії. Кожен екземпляр написаний цікаво та доступно. Купити книги для дітей 5 років в Україні можна в нашому магазині найрізноманітнішої тематики. Вашій дитині точно сподобається енциклопедія про динозаврів, про космос, тварин, рослин.
  • Для дівчат в каталозі є інтерактивні книги про прикраси та одяг.
  • Хлопчиків зацікавлять спортивні видання.

Казки гарні в будь-якому віці. Замовити книги для дітей 5-6 років в Україні можна через наш сайт. Вибирайте казки «Білосніжка», «Про мишку Рубі» або короткі казки на ніч. Також є багато українських народних казок. Дітям у цьому віці також цікаві історії про Синдбада та чарівну лампу Аладіна. Можна придбати світову класику братів Грімм і Льюїса Керролла.

Розвиваючі книги для дітей 5-6 років купити в «КнигоЛенд»

Сучасні дитячі видавництва подбали про те, щоб інформація літератури була якісною та цікавою для різних вікових груп. Купити книги для дітей 5 років в Україні можна в нашому магазині, скориставшись пошуком на сайті. Ви можете погортати книгу онлайн, ознайомитися з її змістом.

Дізнаватися навколишній світ та готуватися до школи підростаючої малечі допоможе дитяча розвиваюча література. В цьому розділі присутня пізнавальна література, захоплюючі енциклопедії, видання з наклейками, для творчості, які вчать дитину робити різні вироби своїми руками. Ми пропонуємо купити розвиваючі книги для дітей 5-6 років через наш ресурс, оформивши заявку онлайн.

Коли ваш малюк дошкільного віку, корисно буде мати під рукою літературу, яка стане в нагоді для читання за шкільною програмою. Крім цього, можна поповнити домашню бібліотеку виданнями за інтересами: фантастика, пригоди, книги про тварин, фентезі. У нас ви знайдете цікаві книги для дітей 5-6 років ціна яких в розумних межах.

Яскраво виражена емоційність та дитяча безпосередність цього віку завжди підхоплює інформацію з літератури. Книги для дітей 5 років купити Харків — це найкраща можливість формування внутрішнього світу та становлення особистості.