Книги про динозаврів та доісторичне життя для дітей

Сортувати:
-30%
Епоха динозаврів
250 грн
175 грн
-2%
Маленькі дослідники: Динозаври
580 грн
568.40 грн
-20%
Динозавры. Большая энциклопедия
550 грн
440 грн
-5%
Світ і його таємниці : Динозаври
150 грн
142.50 грн
-5%
Динозавры
40 грн
38 грн
-30%
Динозаври
40 грн
28 грн
-5%
Динозаври. Путівник
390 грн
370.50 грн

Хіба може бути щось більш захопливим, ніж граціозні, таємничі, велетенські й маленькі, ті, що літають або так ступають землею, що все навколо тремтіти починає? Це найцікавіший розділ у науці, вивченні історії, тваринного та зниклого світу, а також найпопулярніша категорія у КнигоЛенді – книги про динозаврів для дітей. 

Книжки із динозаврами – цікаво та корисно

Іноді література цього напряму сприймається батьками виключно як розвага, проте вона має безліч переваг:

 • Образ динозаврів можна використовувати для залучення дитини до читання чи навчання, виконання різноманітних занять.
 • Вивчення наук і тваринного світу – з дитячими енциклопедіями динозаврів захочеться дізнаватися ще більше цікавого.
 • Розвиток уяви – адже все, що розповідається в книжках, практично неможливо побачити наживо й все доводиться уявляти.
 • Стимуляція інтелектуального розвитку, мотивація до набуття корисних навичок.
 • Прищеплення любові до природи, всього живого, виховання відповідальності.

Яку літературу з динозаврами обрати для дітей?

У книжковому інтернет-магазині knigoland.com.ua на ваших діточок чекає багато цікавого, залишається лише вибрати відповідне:

 • Розвивалки – у книгах про динозаврів для дітей цього напряму можна не тільки дізнатися про доісторичних істот, а й розвинути моторику, логіку, натхнення, уважність. Це можуть бути тактильні книжки з віконцями, розмальовки, видання з наліпками для найменших. Їм обов'язково сподобається «Альбом з наліпками+розмальовки.BABY FUN.Динопарк», «Моя розмальовочка. У світі динозаврів», «Маленькі дослідники: Динозаври», «Склади своїх динозаврів».
 • Художня література – різноманітні оповідання, казки, повісті та повчальні історії головними героями яких стали динозаври. Це може бути захопливий комікс «Динозаври наступають» або «Пригоди динозавриків».
 • Енциклопедії про динозаврів – дуже інформативні видання. З них можна детальніше познайомитися з доісторичним життям, дізнатися не тільки які істоти населяли нашу планету, а й чим вони відрізнялися, як жили, харчувалися та коли зникли. Найпопулярнішими книжками цього напряму є: «Світ і його таємниці : Динозаври», «Тварини дольодовикового періоду. Велика енциклопедія».

Енциклопедії про динозаврів – цілий всесвіт для дитини

Великі книжки з барвистими ілюстраціями допоможуть зрозуміти якими були загадкові істоти доісторичних часів, чим зумовлений їхній зовнішній вигляд та особливості поведінки. З енциклопедією динозаврів для дітей можна прослідити минуле, уявити, який вигляд мав світ до існування людей, які є спільні риси із сучасною природою та тваринами. Саме така література зможе зацікавити дитину науками, мотивувати до навчання, виховати в ній любов до всього, що нас оточує. Крім того, якщо не знаєте, що подарувати дитині, краще купити енциклопедію про динозаврів – вона універсально подобається всім, навіть дорослим.

Чому динозаври?

Технології, фентезі, різноманітні науки – зараз вибір у книгарні надзвичайно великий, чому купувати дитячу енциклопедію про динозаврів? А ви тільки уявіть і спробуйте вгадати:

 • ящірка, заввишки в чотириповерховий будинок;
 • потужна щелепа з величезними гострими зубами;
 • відмінна координація, оцінка простору й швидкість;
 • одне з найрозумніших творінь планети;
 • найстрашніший і водночас найвеличніший;
 • попри свою потужність та могутність у тваринному світі прожив недовго в доісторичний період і зник раптово.

Погодьтеся, навіть дорослому цікаво вгадувати в описі найпопулярнішого динозавра у всіх дітей – тиранозавра! То чому б не порадувати свою дитину захопливим читанням?

Де купити цікаві книжки про динозаврів?

Нині можна купити різного спрямування літературу в невеликих крамничках, магазинчиках та навіть тематичних відділах супермаркетів. Однак шанс придбати книги про динозаврів для дітей від компетентних авторів зі справді корисною інформацією є тільки в спеціалізованому інтернет-магазині.

КнигоЛенд співпрацює з провідними видавництвами та професійними авторами, тому може запропонувати не лише великий вибір якісної літератури, а й низькі ціни. Зручний каталог з фільтром, детальний опис книжок та ілюстрації допоможуть з вибором. Крім низьких цін тут можна розраховувати на знижки, постійні новинки, спеціальні акції та можливість безкоштовної доставки. Усе продумано для того, щоб кожна покупка проходила швидко і вигідно. Хочете купити дитячу енциклопедію про динозаврів, техніку, тварин або рослини за доступною ціною зі швидким відправленням та доставкою в будь-яку точку України? У КнигоЛенді збуваються всі бажання книжкових покупців!

-20%
На воде
69 грн
55.20 грн
-20%
Настанови Мацушіти
350 грн
280 грн
-10%
Подушка из фетра.Сова
50 грн
45 грн
-20%
В небе
65 грн
52 грн
Доторк
250 грн
-30%
Хвост или нос?
60 грн
42 грн
-20%
Непрості (Арт-бук)
400 грн
320 грн