Книги Детективи

Сортувати:
new
Він
390 грн
new
Код да Вінчі
460 грн
new
Джерело
460 грн
new
Точка обману
460 грн
new
Інферно
460 грн
new
hit
Аргайл
350 грн
-5%
new
Найліпші друзі
250 грн
237.50 грн
new
Мова тіла
290 грн
Показано 30 товарів з 390

Де недорого купити детективи в Україні

Читання книг - один з найбільш популярних варіантів проведення часу, дозвілля. Читання - це не тільки захоплюючий процес, який занурює людину в дивовижний світ уяви, а й спосіб навчання, самоосвіти.

Ніщо так не розширює кругозір та не наповнює словниковий запас людини, як книги. Літературних жанрів дуже багато, але найпопулярнішими серед величезних мас читачів є романи, оповідання й звичайно ж детективи. У нашій країні набирають популярність детективи українською мовою, які написані вітчизняними авторами.

Що ж викликає попит на детективні романи? Попит на даний літературний жанр обумовлений гостротою сюжету, такі твори до останнього моменту тримають читача в напрузі. Багато в чому платформою для таких творів служать реальні випадки з життя, які письменники трохи ограновують по-своєму, надаючи їм динаміку та драматизм.

Придбати детективи для дорослих в нашій країні можна в будь-якому книжковому магазині. Але, тільки наш магазин надає можливість купити детективи українською мовою за невисокою демократичною ціною.

Як швидко і безпечно купити детективну літературу онлайн

Ми - це унікальний книжковий інтернет-магазин з 15 річною історією, у нас працюють не просто співробітники, а «книгомани», які прочитали не одну тисячу творів та досконально розбираються, як у класичній, так і в сучасній літературі.

Купити детективи в магазині Книголенд можна абсолютно безпечно в режимі, онлайн не залишаючи власного будинку або офісу. У нас великий каталог літературних творів, як від вітчизняних, так і від іноземних авторів.

Ми регулярно оновлюємо асортимент та стежимо за новинками, у нас можна без зусиль знайти унікальні класичні, наукові або прозові книги. У нас великий арсенал навчально-методичних матеріалів, які підійдуть, як для учнів та студентів, так і для викладацького складу.

Ціна на детективні книги в Україні

Вартість книг в жанрі «детектив» в різних джерелах різна. Ціна на твори багато в чому залежить від ступеня визнання учасника в літературному середовищі, від наповненості та від типу палітурки книги. Також вартість залежить від якості типографського друку, від характеру ілюстрацій та від рівня використовуваного паперу. Чим всі ці показники кращі, тим відповідно ціна буде вище.

Купити детективні книги недорого в ідеально новому стані можна без проблем в нашому магазині. У нас можна купити книгу жанру детектив зі швидкою своєчасної адресною доставкою, що для любителів читання є дуже важливим фактором. Ми доставляємо свої твори в усі міста країни.

Замовити детективні книги в магазині Книголенд максимально просто для цього вам необхідно скористатися опціями лаконічної форми зворотного зв'язку. Де в спеціально відведених полях потрібно ввести свої короткі дані. Після відправки форми співробітники нашого сайту зв'яжуться з вами та дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Бурштин
220 грн
-20%
Острів
169 грн
135.20 грн
-20%
Дикий Народ. Книга 1
320 грн
256 грн
-50%
Фигуры
90 грн
45 грн
-5%
Мить піднесення
170 грн
161.50 грн
-20%
Єдинороги та феї
90 грн
72 грн
-5%
Каменярі
199 грн
189.05 грн
-5%
new
Жага. Книга 1
380 грн
361 грн
Небоземля
250 грн