Каталог товарів

У Дніпрі закривається легендарний книжковий магазин на Воскресенській
31.12.2020
Новини

За майже 20 років своєї діяльності старий книжковий магазинчик в підвалі на вулиці Воскресенській став легендарним, розповідає видання «gorod.dp.ua». Перед закриттям книгарні «У дяді Вані» влаштовує розпродаж рідкісних і цінних екземплярів книг і журналів. Цей книжковий магазин з величезним асортиментом та доступними цінами був справжньою знахідкою як для городян, так і для покупців з інших міст протягом майже 20 років. Багато любителів книг знали підвал на вул. Воскресенської (колишня Леніна), 6 як єдине притулок, де можна знайти рідкісні книги.

 

Власник магазину і орендар цього підвалу Іван Хніков все життя пов'язав з книгами. Він збирав їх, обмінювався рідкісними екземплярами з дитинства, і вже більше 40 років сіє серед городян «розумне, добре, вічне». Спочатку він продавав видання на книжковому ринку, а на початку 2000-х відкрив цей магазин, який став швидко популярним серед жителів і гостей Дніпропетровська.

 

Зараз в фондах магазину «Книги у дяді Вані» - близько 200 тисяч книг і журналів! Більшість з них - це старі, давно не перевидавалися книги, які пропонуються за дуже доступними цінами - від 20 до 50 гривень. Але цей «книжковий рай» може закритися через кризу і пов'язаного з ним падіння попиту на паперові книги, а також необхідність введення обслуговування через касові апарати і необхідності електронної інвентаризації книг перед цим впровадженням. Дізнавшись про критичну ситуацію, яка спіткала книжковий магазин, багато небайдужі жителі міста звернулися до Івана Хникову з пропозицією допомогти. До нього звернулася також і Олена Прісягіна, яка відома тим, що веде групу «Історія в фотографіях. Катеринослав-Дніпропетровськ. »

Підпишись на новини та розсилки