Каталог товарів

Книга, що заряджає на позитивне ставлення до життя
15.11.2021
Рецензії

Книга, що заряджає на позитивне ставлення до життя

Оповідання «Фердинад Неймовірний» з дитинства знайоме багатьом сучасним дорослим. Ця історія про доброго й украй ввічливого песика захоплює серця маленьких читачів уже протягом кількох поколінь.

Фердинанд – герой із добрим серцем. Він щирий і допитливий, хоча іноді й трішки хитрує, зовсім як дитина. Саме завдяки цьому маленький читач легко ототожнить себе з головним героєм. Фердинанду дуже цікаво досліджувати світ людей: замовляти костюм у кравця, ходити до ресторану, навіть просто їхати в ліфті. І в якій ситуації не опинився б песик, він прагне залишатися шляхетним, добрим і ввічливим, чим приємно вражає всіх оточуючих.

Кумедності історії додає те, що окрім самого Фердинанда лише читач здогадується про те, що неймовірний пан Фердинанд – це пес. Решта людей вважають його за звичайну людину. Завдяки цьому читач відчуває себе втаємниченим. А головний герой тим часом дивує людей чудернацькою поведінкою. Наприклад, з’їдає цілу тарілку кісток у ресторані. Що ж, недаремно всі вважають цього пана неймовірним!

Написав цю історію Людвік Єжи Керн – видатний польський сатирик. Чудове почуття гумору дало авторові змогу наповнити книгу веселими і смішними моментами.

Чого варта хоча б сцена у стоматолога, до якого Фердинанд завітав, щоб полікувати ікло. Бідолашний песик так хвилюється перед лікуванням, що намагається відтягнути страшну мить і заводить зі стоматологом справжню світську бесіду. Схвильований Фердинанд так захоплюється, що навіть починає танцювати з лікарем вальс, уявіть!

Автор гіперболізує знайоме кожному хвилювання перед лікуванням у стоматолога і це дає змогу маленькому читачеві відчути, що в цих почуттях він не самотній та, водночас, що їх не варто соромитися.

Окремо варті уваги ілюстрації до книги «Фердинанд Неймовірний» саме видавництва «Ранок». Вони запросили до цього проєкту талановитого українського художника Олександра Продана, який є відомим не лише в Україні, а й за кордоном. Олександр Продан зумів створити ілюстрацію, яка чудово передає дух історії: добру й кумедну за настроєм, сучасну й водночас дещо «вінтажну» за стилем.

Одним словом, чудова книга, яка транслює добрі й корисні для життя цінності, підносить настрій своїм гумором, легкістю оповіді та радує око чудовими малюнками.

Підпишись на новини та розсилки