Каталог товарів

Чудеса трапляються там, де в них вірять...
19.11.2021
Рецензії

Книгу «Чарівні речі» письменниці Юліти Ран і художниці Дар’ї Кушніренко купила, бо дуже сподобалися ілюстрації. І читати казки ми з дитиною почали лише після того, як вдосталь намилувалися чудовими пластиліновими роботами, роздивилися усі найдрібніші деталі. А вже потім – спокійно приступили до читання текстів.

Короткі казки і справді зачаровують. Історії дуже живі,цікаві, різноманітні. В кожній казці фігурує якийсь чарівний предмет. Він може бути знайомим за іншими казками, наприклад, летючий килим, а може бути і зовсім буденним, звичайним, про якій зазвичай в казках не пишуть: просяне зернятко, дзвіночок чи теплий плетений шалік.

Авторка казок пропонує свій особливий погляд на використання таких предметів: так, чарівний ключ переносить героя з місця на місце відповідно його бажанням, чарівне намисто допомагає мудрій і добросердечній дівчині не лише вити заміж за східного царя, але й пробудити в його серці милосердя, а чарівний горщик міг би зварити усім нам щасті і любов, міг би, та тільки господиня його робити цього не хоче.

Це книжка не на один раз, до неї хочеться вертатися, малюнки – переглядати, а казки перечитувати знову. Ми з дитиною навіть вигадували продовження – адже казки доволі короткі, лише на одну сторінку.

Така книжка може бути і гарним подарунком – я замовила кілька штук і хрещеникам, і племінниці, усі діти були раді.

Підпишись на новини та розсилки