Каталог товарів

Білченя, яке шукало свою справу
25.11.2021
Рецензії

«Білченя, яке шукало свою справу»

«Історії про фей» та «Історії про принцес» Юліти Ран ми свого часу зі старшою дитиною зачитали до дір, тож коли побачила в інтернет-магазині ще одну книжку цієї авторки, купила без вагань. Старша вже з дитячих книжок виросла, але з молодшою читали із задоволенням.

Сама по собі історія дуже цікава і описана так, ніби ти не просто читаєш, а дивишся мультфільм. Ще й такі чудові акварельні ілюстрації Жені Птиця, їх хочеться роздивлятися і роздивлятися! Про що ця історія? Про дитину, яка дорослішає і шукає себе в цьому світі, хоче вийти «з родинної справи» і спробувати щось новеньке, але врешті-решт, перепробувавши купу всіляких професій, розуміє: краще робити те, до чого ти маєш справжній хист. І не має значення, стосується ця історія людей чи білок, і звуть головного героя якийсь хлопчик Назар чи білченя Туррі.

У книзі безліч персонажів – лісові звірі і птахи. Вони носять трохи дивні, як на мене, «англізовані» імена, але в тому, що стосується переліку професій і опису того, як влаштоване життя звірів-фахівців, авторка проявляє велику фантазію. Усі тварини виходять дуже живими і пізнаваними – ти читаєш і одразу розумієш: ага, такі слова могла сказати лише сорока,  вовк поводився би саме так, а не інакше.
 

Окремо хочу відзначити, що в цій книзі зашифроване дуже мудре послання батькам! Те, як поводяться тато-білка і мама-білка, є прикладом здорових і гармонійних родинних відносин. Вони бачать, що дитина зараз наб’є собі гуль, але не тримають на місці, не тиснуть, а в усьому дають підтримку, чекаючи, поки Туррі сам зрозуміє, що для нього краще. Ох, якби ми в житті могли завжди вибирати найкращий спосіб поведінки і спілкування зі своїми дітьми, як ці мудрі білки!)))

Казка довга, її краще читати не за один вечір, а розтягнути на кілька вечорів.

Підпишись на новини та розсилки