37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи арт: 461197, автор ✓Корнюшина О. - купити ✓у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі ✓недорого в інтернет магазині - knigoland.com.ua
37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи
Немає відгуків

37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи

Видавництво:  Наш формат
Код товару:  461197
Про книгу

Застосуйте практики буддизму у повсякденному житті!

ТЕМАТИКА КНИГИ

Психологія, мотивація, філософія, нейронауки, буддизм.

ОПИС КНИГИ "37 БУДДІЙСЬКИХ ШТУК. ЯК ПЕРЕЖИТИ БЕНТЕЖНІ ЧАСИ" ОЛЬГИ КОРНЮШИНОЇ

Ця книжка не про буддизм як релігію. Вона про те, як буддійські практики змінюють наш стан і допомагають у бентежні часи. Як переживати втрати й не чіплятися за минуле? Як реагувати на плітки та несправедливість? Чи може регулярна практика зробити нас спокійнішими і доброзичливішими? Як давати раду емоціям? Чому допомога іншим покращує наше самопочуття? Про це й розповідає авторка. Вона пропонує 37 кроків, спроможних змінити наш психологічний стан і ставлення до життя. В основі кожного кроку — буддійська мудрість, підкріплена історіями із власного досвіду та паралелями зі сфер психології, самодопомоги та нейронаук.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВА ЦЯ КНИГА

Ця книга для всіх, хто проходив крізь лихі часи і шукає дієві методи для подолання цього шляху.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ?

Як науковиця Ольга Корнюшина досліджує схоже в баченні сучасної науки та буддійських методах тренування розуму. А як коуч — пропонує вправи, що допоможуть якісно пропрацювати кожен крок і стати на шлях рівноваги, гармонії і спокою.

ПРО АВТОРКУ

Ольга Корнюшина науковиця, перекладачка, коучка. Отримала ступінь PhD із хімії в Університеті штату Юта. Із 2004 року практикує тибетський буддизм. Адмініструє буддійський центр Ґарчена Рінпоче в Києві. Пройшла насичений професійний шлях — від хімічної лабораторії, дисертації, проєктної роботи й дослідницької діяльності у виробничій компанії до роботи HR та коучингу. 
 

250 грн.
Характеристики
Автори
Видавництво
ISBN
9786177973194
Мова
Українська
Рік видання
2021
Сторінки
240
Обкладинка
тверда
Формат, мм
145х215
Поділитися посиланням на книгу