2 відгука

Книга Зрозуміти (і здолати) булінг

Видавництво:  Vivat
Код товару:  511166

Про книжку «Зрозуміти (і здолати) булінг»

Ми звикли розглядати булінг як проблему протистояння двох сторін: «агресивного» булера і «затюканої» жертви. Але булінг — це ціла екосистема, на яку впливають не лише відносини дітей, а й відносини дітей і батьків, батьків і вчителів, шкільні правила й норми, атмосфера школи, традиції, сучасні історичні події тощо. Тому, щоб зрозуміти природу булінгу, треба зрозуміти, як функціонує група та що є внутрішнім рушієм для учасників цькування. 

Авторка детально розписує причини й види булінгу, роль кожного учасника групи, а також ролі дорослих, які є модераторами соціальної взаємодії між дітьми. Як учителям працювати з учнями, що мають поведінково-емоційні розлади? Як батькам говорити з дітьми, які є булерами або зазнають булінгу? Чому і яким чином батьки та школа мають співпрацювати, щоб мінімізувати негативний вплив булінгу на життя і здоров’я дітей? Якою має стати школа, аби бути вільною від булінгу? Відповіді та покрокові інструкції – на сторінках книжки, яка назавжди змінить ваше ставлення до цієї проблеми.

Чому варто придбати?

Шкільний булінг — це не «страшилки» сучасного світу. Багато людей стикалися з цим видом цькування, ще коли навіть такого поняття не виокремили. Довгі роки його не визнавали проблемою, а лише одним з елементів побудови ієрархії у шкільній групі. Однак булінг не є нормою, і часто набуває форм, що ведуть до психічних чи фізичних травм у дітей. Ця корисна книжка допоможе дорослим — батькам, вчителям, шкільному керівництву, — зрозуміти сутність та особливості цього явища і навчитися на практиці запобігати чи нівелювати його негативний вплив на дітей у навчальному процесі.


Fishback балами 28.00 ₴
280 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Видавництво
Серія товару
ISBN
9786171703520
Мова
Українська мова
Рік видання
2024
Сторінки
304
Обкладинка
тверда
Формат, мм
150x205x21мм
-30%
У світі казок
30 грн
21 грн
-20%
Дай спокій
290 грн
232 грн
-50%
Повернення Чарівниці. Книга 2.
280 грн
140 грн
-20%
Мої святкові ігри
195 грн
156 грн
-30%
Водяні розмальовки. Динозаври
69 грн
48.30 грн