Вихователям, педагогам

Сортувати:
-20%
new
Плакат. Державні символи України
60 грн
48 грн
Показано 30 товарів з 4467

Де купити книги для вихователів ДНЗ

Мабуть, у більшості людей при слові «дитинство» в свідомості спливають теплі та щиро чисті спогади про час, проведений в дитячому садку. Це був настільки безтурботний час, що у нас з ним тільки позитивні спогади.

Якщо для малюків дитячий сад - це щоденне свято, то для вихователів, які там працюють - це постійний, складний та відповідальний труд. Робота вихователя - порівнянна з роботою сапера, один невірний рух, одна помилка і трагедії не уникнути.

Саме вихователь закладає в дитині базові принципи характеру, прищеплює йому культуру поведінки та звичайно ж основи освіти. Вихователь - це та професія, де необхідно постійно розвиватися та вдосконалюватися. Допомогти оволодіти новими професійними навичками та бути в курсі сучасних методик у вихованні дітей працівникам дошкільних навчальних закладів допоможе спеціальна література.

Купити літературу для вихователів ДНЗ можна без проблем за допомогою нашого інтерактивного книжкового онлайн-магазину.

Як вигідно купити книги для педагогів

Придбати методичну літературу для вчителів та працівників дитячих садків за вигідною ціною, через наш ресурс може будь-хто. У нас найкраща бібліотека на всьому українському книжковому ринку. Ми - це онлайн-магазин з 15 річною історією, наші книги купують читачі з усіх куточків країни.

Якщо вам необхідно купити методичну літературу для вчителів в сучасному видавництві, то наш літературний магазин - це те що ви шукаєте. У наших каталогах ви зможете без зусиль знайти літературу, як навчального, так і розважального характеру.

У нашому магазині ви знайдете такі матеріали для підготовки до виховання дітей, як:

  • Конспекти занять з виховання.
  • Підручники для вихователів дитячих садків.
  • Методичну літературу та багато іншого.

Матеріали, представлені на нашому сайті, містять не тільки поради та загальні рекомендації щодо виховання та освіти людей, а й практичні уроки. На підставі даних занять ви зможете без помилково моделювати ті чи інші конфліктні ситуації, які неодмінно будуть виникати серед дітей та успішно вирішувати їх.

Як придбати методичну літературу для вихователів ДНЗ з доставкою

Купити методичну літературу для вихователів ДНЗ у нас можна абсолютно безпечно, ми не практикуємо оплату товарів за попереднім замовленням. Ви оплачуєте покупку тільки за фактом отримання та після того, як переконалися в його відповідності замовленню.

У нас представлений розширений список професійної літературу для вихователів ДНЗ, як від вітчизняних, так і від іноземних авторів та видавництв. Купити нашу методичну літературу для вчителів початкових класів можна не виходячи з власного будинку. Ми доставляємо свої товари в усі горда та регіони країни.

Купити книги для вчителів початкових класів у нас просто, все що вам потрібно для цього зробити - скористатися формою зворотного зв'язку або зателефонувати нам безпосередньо за тими номерами телефонів, що вказані на нашому сайті, в розділі «Контакти».

-20%
Чомусики: космос
50 грн
40 грн
-20%
Маленька принцеса
160 грн
128 грн
-5%
ЗДОРН Мистецтво 10 кл
35 грн
33.25 грн
-5%
Інтер'єрні наліпки Авокадо
69 грн
65.55 грн
-30%
Крещение
25 грн
17.50 грн
-30%
Червоний годинник
150 грн
105 грн
-20%
Гайді
149 грн
119.20 грн
-5%
Розвиваємо увагу
149 грн
141.55 грн
-20%
З любов'ю Лара Джин
320 грн
256 грн