8 відгуків

Книга Квіти для Елджернона

Код товару:  486491

Про книжку «Квіти для Елджернона»

«Квіти для Елджернона» – всесвітньовідомий бестселер, перекладений понад 30 мовами світу, володар найвеличнішої премії Гюґо та безлічі інших нагород, як найкращий представник м'якої науково-фантастичної прози. Втім, у наш час його багато хто більше відносить до соціальної трагедії.

Анотація до книжки "Квіти для Елджернона" автор Деніел Кіз

Роман отримав велику кількість екранізацій та театральних адаптацій. Переваги твору можна перераховувати нескінченно, а все через його унікальний сюжет пронизливої психологічної сили, здатний проникнути в найвіддаленіші куточки серця і зачепити душу. Автор у книзі «Квіти для Елджернона» філігранно вписав у фантастичну історію тему чуттєвості, любові та відповідальності. А ви готові розширити межі своєї свідомості та оголити почуття перед світовим шедевром?

Твір написаний у стилі звітів та записок пацієнта, а сам сюжет книги «Квіти для Елджернона» розвивається навколо розумово відсталого прибиральника на фабриці – 37-річного Чарлі Гордона. Він відчуває свою відсталість і огиду суспільства та почувається пригнобленим через те, який він є. Щоб поліпшити свій інтелект Чарлі наважується на відчайдушний вчинок – участь у медичному експерименті – інноваційній операції на мозку.

Науковці раніше провели лише один вдалий дослід – на лабораторній миші з ім'ям Елджернон. Спочатку Чарлі сильно поступається своєму хвостатому експериментальному партнеру, але поступово після операції він блискавично набуває нових навичок, умінь і значно збільшує IQ. Незабаром своїми інтелектуальними можливостями переважає все оточення. Здавалося б, експеримент вдався і здійснив колосальний прорив у науці.

Однак разом з інтелектуальним розвитком Чарлі змінюється не в кращий бік і поступово знову стає своєрідним вигнанцем суспільства. Та й у мишки – колишньої суперниці в змаганнях з кмітливості стає гірше, і вона помирає... Яке майбутнє чекає на Чарлі? Від чого помер Елджернон? Якого висновку дійшов експеримент?

Не пропустіть можливість купити роман «Квіти для Елджернона» в КнигоЛенді за низькою ціною і прочитати його до кінця. Це безумовно переверне ваш світ, настільки унікально створений твір, котрий не залишить байдужими навіть затятих противників жанру «наукова фантастика».    

Fishback балами 28.00 ₴
280 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Автори
ISBN
9786171298613
Мова
Українська мова
Рік видання
2023
Сторінки
304
Обкладинка
тверда
Формат, мм
135х205
-20%
Звездолет
45 грн
36 грн
-5%
Перші слова. Мої іграшки. My Toys
23 грн
21.85 грн
-20%
Грамота блакитна
7 грн
5.60 грн
-20%
Школа міркувань. Математика
150 грн
120 грн
-3%
Карнаж. Том 1. Уціліла
250 грн
242.50 грн
-20%
new
Срібний снігопад
370 грн
296 грн
new
Мова тіла
290 грн