Книжки з наліпками

Сортувати:
-20%
new
Сніговик
75 грн
60 грн
-20%
new
Шкарпеточка
75 грн
60 грн
Показано 30 товарів з 843

Книги з наліпками – сучасна, цікава та надзвичайно корисна література для вашого малюка! Саме вони зможуть на рівних змагатися з мультиками та електронними іграми, приносячи набагато більше користі та захоплюючи діток. Тільки уявіть, як цікаво буде гратися й одночасно вчитися дитині, продовжуючи історію, що розповідається в книжці, наклеюючи наклейки або створюючи свою, ту, яку підкаже фантазія та натхнення! Дізнаємося, які підібрати книги з наліпками для дівчаток, а які для хлопчиків і як ними користуватися.

Як підібрати книжки з наліпками?

Щоб інтерактивна література принесла максимально користі та стала цікавою для вашого малюка, пропонуємо кілька порад, які допоможуть із вибором:

Дівчатам

Вибираючи книги з наліпками для дівчаток, зверніть увагу на видання, що вирізняються відповідними персонажами – єдиноріжками, принцесами, феями, а також теми, орієнтовані на моду та стиль. Тут можуть зацікавити «Ти - стилістка! Принцеса», «Меганаліпки. Чарівні феї», «Стильні домашні улюбленці» чи «Модельне агентство».

Хлопчикам

Їх може більше зацікавити вивчення різноманітних механізмів, автомобілів, роботів, підкорення космосу. Тож найкращими книгами з наліпками для хлопчиків будуть: «Книга з наліпками. Космос», «Динозаври», «Меганаліпки. Авіація», «Машинки».

Захоплення

Врахуйте, що сподобається вашому малюкові? Може він без тями від звіряток, мешканців моря, захоплюється електронікою або мріє про космос? Прислухайтесь до вподобань своєї дитини, це ще більше надихне малюка на читання, навчання, пробудить любов до природи чи науки. Можливо дітям сподобаються книги зі стікерами «У пошуках Дорі. SUPER», серія «Пізнавальні активіті», «Меганаліпки. Космос», «Наклей єнота. Книга з великими наліпками».

Вік

Для кожного віку необхідні книжки різного рівня складності. Так однорічному малюкові потрібні великі наліпки, щільні сторінки та підказки куди клеїти, як у «Наклей пінгвіна. Великі наклейки». Старшому віку сподобаються складніші книги з наліпками, де знадобиться щось шукати, розгадувати, підбирати, читати. Для них чудовим подарунком стануть: «Відшукай безліч цікавинок по всьому світу», «Книга Монтессорі: світ досягнень. Моя перша книга з фантастичними наліпками».

Визначте цілі

Поставте собі питання про цілі, яких ви хочете досягти, використовуючи подібну інтерактивну літературу. Можна купити твори для підготовки до садочка, школи, загального розвитку або просто розваги. Так для підготовки до навчального закладу стане в пригоді серія журналів про слова, цифри, фігури та граматику «Маленький розумник» або «Логіка». У той час як «Книга з наліпками. Відшукай безліч мишей» розважить різноманітними завданнями, натренує уважність, концентрацію, цілеспрямованість.

Важливість книжок із наліпками

Книги з наліпками для хлопчиків і дівчаток мають неабияку значущість у різних сферах, особливо в розвитку:

 • моторики;
 • логіки;
 • мислення;
 • уяви;
 • концентрації та уваги;
 • творчості з фантазією;
 • читання;
 • словникового запасу;
 • емоційності та почуттів;
 • соціалізації;
 • візуального сприйняття.

Також використання книжок зміцнить зв'язки з дитиною, допоможе підготуватися до школи, та й просто підніме настрій від чудової розваги.

Де купити найкращі книжки з наліпками?

Мало, щоб література мала наліпки, важливо, щоб вона була написана фахівцями, відповідала всім критеріям безпеки, мала вірогідні барвисті ілюстрації та була корисною для розвитку дитини. Саме такі якісні книги з наліпками пропонує своїм покупцям КнигоЛенд у великому асортименті та за низькими цінами! Достатньо використовуючи простий каталог і фільтр вибрати потрібне і оформити замовлення. Решту ми беремо на себе! Кожен може розраховувати на знижки, швидке відправлення, умови безкоштовної доставки. А якщо не впевнені у виборі, не можете визначитися з тим, що більше підійде вашому малюкові, консультанти інтернет-магазину knigoland.com.ua допоможуть зробити найбільш вдалу покупку.

 

-30%
1000 назв підводного світу
290 грн
203 грн
-20%
Боже[Я]вільна
250 грн
200 грн
-20%
Стенд.Меню
180 грн
144 грн
-9%
Tomorrow (Завтра)
160 грн
145.60 грн
-20%
Мій день
100 грн
80 грн
-20%
Останній лицар гетьмана
250 грн
200 грн
-5%
new
Скотт Пілігрим том 5
390 грн
370.50 грн