Книги та підручники з інформатики для школярів

Сортувати:
Показано 30 товарів з 122

У нашому сучасному світі інформаційних технологій, «розумної» електроніки та комп'ютерних систем такий предмет як «інформатика» життєво необхідний. Це не просто матеріал, який потім може не знадобиться і його можна пройти за принципом «завчив, здав, забув». Це основа успішного майбутнього для кожного, а також можливість знайти себе у високооплачуваній професії. Щоб освоїти розумну науку не обійтися без правильних підручників з інформатики для школярів, які зможуть розвинути мислення, логіку, просторове мислення. КнигоЛенд підготував багато навчального матеріалу, з яким з легкістю можна зануритися у світ комп'ютерів, алгоритмів, електронної інформації, незвичайних завдань.

Яку літературу можна знайти в КнигоЛенді?

Шукаєте якісні підручники для школярів, схвалені Міністерством освіти, що відповідають стандартам, новим навчальним програмам і НУШ? В інтернет-магазині КнигоЛенд зібрані всі необхідні матеріали для комплексного навчання за низькою ціною:

  • Підручники з інформатики – основа навчального процесу. У нас представлені видання, орієнтовані на різні класи, з 2 по 11, рівень знань – стандартний, профільний або поглиблений.
  • Мій конспект – серія завдань, методик й тезових нотаток для додаткової підготовки та позакласних завдань, чудовий помічник для дітей та вчителів.
  • Робочі зошити – важливе доповнення підручників з інформатики для школярів, вони повністю повторюють матеріал, поданий у книжках, що дає змогу ширше засвоїти інформацію та закріпити знання. Врахуйте, що при виборі зошита потрібно звернути увагу на авторство, щоб воно відповідало підручнику.
  • Довідники – тезовий виклад матеріалу, поданого в шкільних підручниках з інформатики, також у них можна знайти відповіді на запитання за темами, які пройшли на уроках.
  • Посібники – містять більш об'ємний зміст уроків, додаткову інформацію за темами, термінами та визначеннями, детальні ілюстрації. З такими посібниками можна вдосконалити свої знання та краще підготуватися до контрольних робіт.

Де вигідно підібрати підручники з предмета «Інформатика»?

Якщо ви шукаєте навчальні матеріали для своєї дитини, інтернет-магазин КнигоЛенд – місце, де можна придбати все необхідне, аби підготуватися до школи. Ми пропонуємо виключно актуальні останнього видання підручники з інформатики для школярів різних класів й рівнів підготовки. Усі вони відповідають поточним програмам навчання та стануть вірними супутниками в процесі навчання. Спеціально продуманий каталог з описом кожної книжки, збірки чи зошита дасть змогу швидко знайти потрібне, а проста форма замовлення – легко купити. Співпрацюючи з провідними фаховими виданнями, такими як «Ранок», «Генеза», «Освіта», «Основа», ми не тільки можемо запропонувати найширший вибір навчальної літератури в Україні, а й низькі ціни. Крім того, купуючи в нас підручники з інформатики або будь-якого іншого предмета ви можете розраховувати на додаткові знижки, бонуси та безкоштовну доставку. У КнигоЛенді ви завжди знайдете потрібну літературу і свіжі новинки за адекватними цінами на будь-який випадок у житті!

-20%
Лісова компанія
55 грн
44 грн
-20%
Гра-логіка. Нумо грати!
120 грн
96 грн
-20%
Дивний лис і дивний ліс
94 грн
75.20 грн
-20%
Порівняння
20 грн
16 грн
-20%
Про допитливого мопса
65 грн
52 грн
-20%
Годинник-тренажер.Вивчаємо час
90 грн
72 грн
-30%
Роспись по холсту Самолеты
50 грн
35 грн
-20%
Роздавальні картки.Професії
57 грн
45.60 грн
-20%
hit
Малюкові про все на світі
450 грн
360 грн
-20%
Тесты с наклейками 4–5 лет
60 грн
48 грн
-20%
ДМ.Казки.Котик і Півник.Колобок
180 грн
144 грн
-20%
Лепбук.Дослідицька діяльність
210 грн
168 грн
-15%
Вільні малолюдці
380 грн
323 грн
-20%
Би-би машина
50 грн
40 грн
-3%
Абетка від Маєчки
370 грн
358.90 грн
-30%
Гра Мемо.ПандаLAND
222 грн
155.40 грн
-5%
Схід Ендіміона
449 грн
426.55 грн