Книги жанру фантастика та фентезі для підлітків

Сортувати:
-5%
new
Напівзагублений. Книга 3
350 грн
332.50 грн
-30%
new
Мир між світами
280 грн
196 грн
-15%
new
Сапієнси
250 грн
212.50 грн
-3%
new
Змія і голуб. Книга 2
450 грн
436.50 грн
Показано 30 товарів з 315

Книги жанру фентезі та фантастика для підлітків – найпопулярніший напрям у художній літературі. Це не дивно, адже перші твори, з якими знайомиться кожна людина – казки. Тільки уявіть: незвичайні світи, персонажі, що вражають, цікаві герої, зовсім інший світ і захопливі сюжети. Ну як можна відірватися від такого читання?

У чому користь для підлітків від фантазійних книжок?

Деякі батьки скептично налаштовані до творів для підлітків у жанрі фентезі, вважаючи, що більший наголос потрібно робити на підручники, профільні заняття, підготовку до вступу у вищі навчальні заклади. Однак у подібної літератури безліч переваг:

 • Розвиток уяви та фантазії – посприяють прояву творчих задатків, дадуть змогу шукати нестандартні розв'язання проблем або питань.
 • Отримання моральних уроків – у кожній фентезі книзі для підлітків є сюжет та лінія подій. Багато творів вирізняються глибоким змістом, що стане джерелом для розуміння життєво важливих дилем.
 • Натхнення – прочитане може бути поштовхом на вивчення певних речей, мотивувати серйозніше ставитися до важливих речей.
 • Всебічний інтелектуальний розвиток – покращується критичне мислення, стають зрозумілішими різноманітні культури, прояв індивідуальності.
 • Можливість творити – використовуючи уяву із навичками, отриманих з сучасних підліткових книг, багато хто починає свою літературну творчість, досягаючи висот у дорослому житті.
 • Поліпшення успішності в школі або виші – багато творів розкривають поняття про фізику, технології, загальні науки.
 • Соціалізація та самореалізація – читання корисної літератури дає можливість розібратися в собі, розв’язати особисті проблеми, знайти друзів-однодумців.

Чим відрізняється фентезі від фантастики?

Багато читачів-початківців не відрізняють книги жанру фентезі та фантастики для підлітків одна від одної, що іноді ускладнює вибір, тож розберемося. Отже, здебільшого сюжети фантастичних творів будуються навколо наукових концепцій та майбутнього, технологічних відкриттів. Структура розповіді чітко розподілена та дотримується суворої логіки, а персонажі часто розв'язують техногенні та технічні проблеми. Фентезі зазвичай засноване на казкових світах, міфології, магії, чарівних істотах. Воно менш суворе і часто саме з цього напряму починають читання в молодшому віці.

Що цікавого почитати в жанрі фентезі та фантастики?

З огляду на загальну захопленість книгами фентезі для підлітків, не дивно, що в інтернет-магазині КнигоЛенд на читачів чекає великий вибір. Сконцентруємося на найбільш популярних виданнях:

 • «Латунне місто» – розповість про дівчину, яка має магічні таланти та відкрила для себе світ магії не таким, як вона його уявляла. За кожною сторінкою на читача чекають пригоди й незвичайні мандри з непередбачуваним сюжетом.
 • «Темні матерії» – преміальна трилогія-бестселер, що отримала безліч нагород та екранізацію. Уяву підкорить неймовірний фантастичний світ із вченими та дослідниками, відьмами, аеронавтами, броньованими ведмедями.
 • «Часодії» – з цією серією книжок фентезі для підлітків ви опинитеся в дивовижному світі, мешканці якого володіють неймовірним даром управління часом.
 • «Творець заклинань» – сповнений пригод, випробувань і викликів твір про юного мага зі складною долею, адже йому потрібно стати Творцем Заклинань, інакше майбутнє буде сумним. Дізнайтеся, чи поверне головний герой магію та чи зможе вибратися через перипетії чарівного життя.

Пориньте у світ чаклунства та фантастики разом із КнигоЛендом!

Саме в КнигоЛенді мешкають найцікавіші книги жанру фантастики та фентезі для підлітків від популярних авторів. Крім великого асортименту на читачів чекають фантастичні акції та вигідні знижки, швидке доставлення. Хочете більше магії? Ви можете не платити за доставлення, достатньо лише купити книжки на суму від 299 грн, якщо відправлення Укрпоштою або від 799 грн для відправлення Новою Поштою. Пориньте у світ чарівництва, вирушайте в пригоди, познайомтеся з незвичайними персонажами за читанням цікавих книжок, куплених у КнигоЛенді!

 

-5%
Математика. 1 клас. Флеш-картки.
99 грн
94.05 грн
-5%
Словарик Англо-ский 1-4 кл. ...
40 грн
38 грн
-3%
Українська література. 8 клас
75 грн
72.75 грн
-20%
Рукавичка
20 грн
16 грн
-30%
Знову й знову
380 грн
266 грн
-20%
Величина
40 грн
32 грн
-9%
Journey to the Beyond. Mariupol
370 грн
336.70 грн
-10%
Fashion look. Boy
84 грн
75.60 грн
-10%
Мішечок із ціліннєм
200 грн
180 грн
-20%
Пограймося! English для малят
60 грн
48 грн