Атласи. Контурні карти (Школярам та абітурієнтам)

Сортувати:
-10%
Атлас : Історія України 11 кл
79 грн.
71.10 грн.
-10%
Атлас : Всесвітня Історія 8 кл
79 грн.
71.10 грн.
-20%
Атлас. Історія України 9 кл (мапа)
33 грн.
26.40 грн.
-20%
КК География 7 кл (УКГ)
28 грн.
22.40 грн.
-15%
Географія. 10 клас. Атлас
40 грн.
34 грн.
-20%
АТЛАС Всесвітня історія 11 кл (ИПТ)
36 грн.
28.80 грн.
-15%
Всесвітня історія. 10 клас. Атлас
40 грн.
34 грн.
-15%
Всесвітня історія. 11 клас. Атлас
40 грн.
34 грн.
-15%
Всесвітня історія. 9 клас. Атлас
40 грн.
34 грн.
-20%
Атлас. Історія України 11 кл (мапа)
33 грн.
26.40 грн.
-20%
АТЛАС Природознавство 5 кл
57 грн.
45.60 грн.
Показано 30 товарів з 237

Як купити атласи та контурні карти вигідно

Ще якихось пару сотень років тому на нашій планеті Земля були місця, де не те що не ступала нога людини, а про які навіть не чули. Першовідкривачі раз у раз кидали виклик природі, долали стихії та борознили моря та океани в пошуках нових земель.

В даний час планета повністю вивчена, але вивчати її як і раніше потрібно. У школах для цього введена ціла дисципліна ім'я, якій «географія». Географія якщо розібратися в етимології слова (гео - земля, графо - пишу) вивчає поверхню Землі її природні умови та розміщення природних об'єктів.

Допомагати учням різних класів на практиці пізнавати ази будови землі покликані так звані креслярські карти та атласи. Купити атласи та контурні карти недорого можна без проблем в нашому спеціалізованому книжковому онлайн-магазині.

Купити атласи для школи в нашому магазині можна різних форматів, у нас великий асортимент та прийнятні демократичні ціни на всі групи товарів.

Де недорого купити атласи для школярів

Купити атласи з географії, ціна яких буде значно, в меншу сторону відрізнятися від цін на українському роздрібному, а також оптовому ринках можна тільки через нашу інтернет-платформу. У нас можна без проблем купити атлас з історії недорого, а також збірники креслярських карт та інші навчальні посібники та літературу.

Всі наші підручники та методичні посібники строго відповідають шкільній програмі, яка затверджується Міністерством Освіти України. Купити атласи та контурні карти в Україні за допомогою нашого магазину можна наступних категорій:

  • Природознавство «досліджую світ» для учнів 1-2 класів.
  • Природознавство для 3,4 і 5 класів.
  • Атлас по Україні ведення для 5-6 класів.
  • Посібник із загальної географії для 6 класів.
  • Географія материків та океанів 6,7 класів.
  • Україна та світ, населення та природа для 8 класів.
  • Географічний простір планет для випускників.

Де купити контурні карти з історії з доставкою

Придбати географічні навчальні матеріали та іншу літературу за допомогою нашого ресурсу, можна не виходячи з власного будинку зі швидкою своєчасної адресною доставкою додому. Ми доставляємо свою літературу в усі горда та віддалені населені пункти країни.

Купити контурні карти з історії для дітей вигідно можна у нас, адже наші ціни набагато нижче ринкових. За допомогою наших посібників можна швидко розширити кругозір дітей, навчити їх орієнтуватися в просторі та навчити азам креслярського справи.

Для того щоб робота на уроках з атласу не зводилася до банальної формальності, учні обов'язково повинні закріплювати матеріал на практиці, на контурних картах.

Замовити атласи та контурні карти українською мовою на нашому сайті дуже просто. Ми цінуємо та поважаємо час своїх клієнтів і тому створили лаконічну форму зворотного зв'язку, через яку можна залишити заявку на покупку тієї чи іншої літературної продукції. У формі вам необхідно ввести свої короткі контактні дані, після чого менеджери нашого магазину протягом декількох хвилин зв'яжуться з вами та дадуть відповідь на всі ваші запитання.