11 відгуків

Книга Жага. Книга 2: Опір

Видавництво:  BookChef
Код товару:  502022

Про книжку «Жага. Книга 2: Опір»

Книжка «Опір» – геніальне продовження гучного романтичного вампірського бестселера в жанрі фентезі Трейсі Вульф «Жага». Цей роман став гармонійним продовженням першої частини, набувши не меншої популярності, а також посівши перше місце в літературному рейтингу New York Times.

Анотація до книжки "Жага. Книга 2: Опір" автор Трейсі Вульф

Як ми вже знаємо з першої частини, осиротіла головна героїня Грейс потрапляє до містичної Академії Катмер, сповненої таємниць і надприродних істот, де вона занурюється в любовні почуття й намагається зрозуміти, хто вона насправді.

Отже, у цій частині книги «Опір» після подій, що минули, головна героїня повертається до незвичайного престижного вишу. Проте все для неї виглядає якось не так і з пам'яттю відбуваються суцільні метаморфози. Перед очима Грейс виникають події останніх днів, однак, вона не пам'ятає, як вони відбувалися. Дівчина намагається зрозуміти, ким же вона є насправді? Що відбувається? Щоразу, коли вона почувається в безпеці, виникає одержимий думкою про помсту Хадсон. Він прагне порвати стосунки Грейс із Джексоном назавжди завдяки таємницям, які він приховує. Однак він не єдиний, хто загрожує головній героїні книжки «Опір», Двір Вампірів прагне зжити її з цього світу, аби заточити у своєму.

Втягнута у вир боротьби вампірів за владу, дівчина невпинно бореться не лише за своє існування, а й за життя всіх. Її мета – перемогти зло, щоб врятувати дорогих їй людей. Бодай якщо й захочеться від цього неможливо втекти, навіть такі протилежні Хадсон і Джексон єдині в думці, що покинути Академію – означає смерть. Чи зможе врятуватися Грейс і залишитися з Джексоном? Чи встоїть перед ворогами? Яких жертв коштуватиме боротьба зі злом? Це та багато іншого ви дізнаєтеся прочитавши продовження роману «Жага» – книгу «Опір».

Якщо ви ще не були захоплені непереборною тягою Грейс до Джексона в неймовірному фентезійному творі, вам краще почати з першої книги. В інтернет-магазині КнигоЛенд можна купити зі знижкою всі книжки, що вийшли друком, цієї захопливої історії авторства Трейсі Вульф в оригінальному українському перекладі. Відкрийте таємниці загадкової академії на Алясці!

Fishback балами 16.63 ₴
350 грн
332.50 грн
Fishka Програма лояльності
Умови програми
Характеристики
Видавництво
Серія товару
ISBN
9786175482117
Мова
Українська мова
Рік видання
2023
Сторінки
768
Обкладинка
тверда
Формат, мм
133x205мм
-5%
Шиммер і Шайн. Вперед за скарбами!
55 грн
52.25 грн
-20%
Чорний дощ
200 грн
160 грн
-20%
Гонитва у часі
240 грн
192 грн
-20%
Розумні тваринки
35 грн
28 грн