Всеволод Нестайко

Всеволод Нестайко

Всеволод Нестайко — український письменник, літературний критик та перекладач. Його справжнє ім’я Всеволод Павлович Мартинюк.

Фільми, засновані на книгах Всеволода Нестайка, отримали міжнародні нагороди. Письменник отримав кілька літературних премій.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури визнала трилогію «Тореадори з Васюківки» однією з найкращих книг для дітей у світі в 1979 році, та внесла її до Особливого почесного списку ім. Андерсена. Письменник писав для дітей і молоді. Його твори часто включали фантастику, пригоди та філософію. Він створив для молодих читачів цілий світ.

Характерними рисами творів В. Нестайка є щирість, позитивний погляд на життя, надзвичайне почуття гумору та сутнісна глибина, які пронизані тонким ліризмом і доброзичливістю.

Головні герої як дитячих, так і дорослих книг письменника мають різноманітні характери та розмовляють «живою» мовою. Очима дитини письменник тонко підмічає та художньо-достовірно відтворює фальш і мізерію «дорослих» стосунків, філігранно вводить у сюжети своїх творів «недитячі» промовисті епізоди, що озвучують його власну позицію щодо важливих на той момент питань.

Творча спадщина Всеволода Нестайка є різноманітною та багатогранною. Він писав історичні романи, науково-фантастичні оповідання, казки та пригодницькі романи. Його книги містять десятки афоризмів.

За 50 років письменницької діяльності він написав понад тридцять книжок оповідань, казок, повістей і п’єс, більшість увійшла до золотого фонду української дитячої літератури.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Полярні друзі
55 грн
44 грн
-20%
Мы едем, едем, едем...
450 грн
360 грн
-50%
Поли и друзья
23 грн
11.50 грн
-20%
Пазли-половинки. Вивчаємо цифри
99 грн
79.20 грн
-20%
Майже мільйон собак
150 грн
120 грн
-20%
Винахідники
75 грн
60 грн
Що впало, те пропало
300 грн
-9%
new
Пригоди бравого вояка Швейка
390 грн
354.90 грн