Віктор Франкл

Віктор Франкл

Віктор Франкл — відомий австрійський психіатр, письменник та філософ, засновник логотерапії, яка стала однією з трьох шкіл екзистенційної психотерапії разом з психоаналізом Зигмунда Фрейда й індивідуальною психологією Альфреда Адлера.
Франкл викладав психіатрію та неврологію.
Творчість Віктора Франкла вплинула на сучасну психологію та філософію. Його твори допомагають людям знаходити сенс і значення у власному житті.
«Людина в пошуках справжнього сенсу». Це один із найвідоміших і впливових творів Віктора Франкла. Він не тільки розповів про свій досвід у концтаборі, але й про те, наскільки важливо знайти мету та сенс життя.
"Логотерапія: теорія та практика". У цій книзі Віктор Франкл розширив свої ідеї щодо логотерапії та її застосування в реальному житті.
Ідеї Віктора Франкла про сенс життя та логотерапію все ще актуальні та сучасні, і вони використовуються в психотерапії, психології та особистісному розвитку.
Вплив на психологію: робота Франкла в логотерапії значною мірою сприяла розвитку психотерапевтичної та психологічної науки.
У світовій науці, літературі та психотерапії великий вплив залишила творчість і життя Віктора Франкла в концтаборі.
За свої внески в психіатрію та психотерапію Франкл отримав багато нагород, включаючи Золоту медаль Королівської громадської лікарської асоціації Австрії.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора