Брайан Трейсі

Брайан Трейсі

Браян Трейсі — канадсько-американський письменник із саморозвитку, підприємець, професійний лектор, психолог і оратор-мотиватор. Він директор і голова компанії Brian Tracy International, заснованої в Ванкувері, Канада, 1984 року. Компанія пропонує консультації щодо лідерства, продажу, творчості, мети, стратегії, почуття власної гідності та психології успіху.
Автор спостерігає за життям людей, аналізує його, знаходить відповіді на свої питання та починає розробляти свою «систему успіху». Його семінари з особистісного розвитку щорічно слухають тисячі людей. Його семінар «Психологія досягнень» на аудіокасетах, став бестселером і був перекладений на п’ятдесят мов. «Вийди із зони комфорту» Трейсі є одним з американських бестселерів. Сама ця робота зробила його таким популярним у всьому світі. У цьому документі наведено 21 корисну пораду щодо того, як правильно організувати свій робочий день: планування, встановлення чітко визначених завдань і досягнення успіху в будь-якій справі. Книга була вона перекладена на 40 мов світу.
«Досягнення максимуму» — ще одна з найвідоміших мотиваційних книг письменника. Автор має на меті навчити людей розвивати свої таланти та швидко досягати успіху. Для цього автор описує дванадцять основних законів, які можуть допомогти кожному знайти потрібних людей, цінні ідеї та можливості.
Інші твори включають «Як керують найкращі», «Сила впевненості в собі», «Заробляй стільки, скільки ти справді коштуєш», «Як розбагатіти з нуля», «Дій з розумом!», «Зроби це зараз», «Ніяких виправдань!» та «Як керують найкращі».
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Як тварини сплять
195 грн
156 грн
-20%
Животные дальних стран
60 грн
48 грн
-30%
Картина з паєток Тигреня (10100531У)
210 грн
147 грн
-20%
Трикутник 22 см дерев 60х90х30
11 грн
8.80 грн
-5%
Подорож «Блакитної стріли»
420 грн
399 грн
-20%
#girls#fashion#party
130 грн
104 грн