Тетяна Гонченко

Тетяна Гонченко

Тетяна Гонченко — фриланс-журналістка, блогерка, авторка телеграм-каналу «Непозбувний книгочитун».
Авторка працювала з текстами близько 15 років. Вона працювала журналісткою, редакторкою та головною редакторкою, але у 2019 році перейшла на фриланс.
Останнім виданням, де вона працювала, був «Бабель». З 2019 року Тетяна фрилансерка. Вона управляє такими доменами, як Liga.net, Ain.ua, Bit.ua, Evo.business, Vector і «Читомо». Спеціалізується на бізнес-темах, пише колонки для компаній і робить національну рекламу.
Ще до того, як стати фрілансеркою, Тетяна працювала редакторкою в блозі Yakaboo. Нині вона веде телеграм-канал «Непозбувний книгочитун», на каналі пише про україномовний книжковий ринок.
Фішка «Фриланс здорової людини» полягає в тому, що його основою є досвід, навички та думки інших людей, які працюють у віддаленому режимі. Зокрема, це стосується як самих фрілансерів, так і замовників, які використовують їхні послуги.
Щоб розробити форму комфортного фрилансу, Тетяна Гонченко взяла двадцять інтерв’ю з досвідченими виконавцями та наймачами. Вийшла збірка історій і порад для тих, хто давно мріяв про відпустку, про правильний спосіб життя.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Розумний паровозик. Голосні звуки
168 грн
134.40 грн
-20%
Як тварини їдять
195 грн
156 грн
-20%
Золотые сказки
75 грн
60 грн
-20%
Інші дні Анни
90 грн
72 грн
-9%
new
Незламній / For Invincible
410 грн
373.10 грн
-9%
Княгиня Ольга
145 грн
131.95 грн