Стенлі Маркус – купить книги автора, биография и рецензии, купить книгу автора «Стенлі Маркус» на KNIGOLAND
Стенлі Маркус
Стенлі Маркус

Стенлі Маркус (1905-2002) - один з найвідоміших в світі бізнесменів. Закінчив бізнес-школу Гарвардського університету, в 1926 році почав брати участь в управлінні магазином Neiman-Marcus, що належить своїй родині, хоча офіційно став главою бізнесу тільки після смерті батька в 1950-му. За багато десятків років, які він провів у керма, магазин дорогого одягу в центрі Далласа перетворився в роздрібну імперію, яка торгує товарами класу люкс.

Він був дизайнером одягу для весільної церемонії Грейс Келлі і принца Реньє в 1956 році в Монако, одягав для інавгурації дружину президента Ейзенхауера і багатьох інших мешканців Білого дому.

Стенлі Маркус був вхожий у вищі кола, мав бездоганні манери і при цьому завжди залишався досить гнучким і адекватним в спілкуванні. Так, у віці 94 років він був запрошений на зустріч з співробітниками інтернет-компанії Amazon.com. Патріарх модної індустрії як звичайно приїхав в дорогому, бездоганно сидить костюмі і побачив перед собою 300 чоловік, одягнених в стилі casual. «Я зняв піджак, краватку, сорочку і залишився в футболці, - розповідає Стенлі Маркус. - ш тільки тоді сказав: "О'кей. Давайте поговоримо". Я не міг би придумати кращого початку. Лід був зламаний. Мене не відпускали зі сцени дві години ".

Поделиться в соц.сетях:
Книги автора