Сара Дессен

Сара Дессен

Сара Дессен – сучасна американська письменниця.
Зірка Американської молодіжної прози й лауреатка престижної премії Маргарет а.Едвардс за внесок у літературу для юнацтва. Сара Дессен народилася в Еванстоуні, що в Іллінойському штаті. Закінчила Північний каролінський університет. Після закінчення школи працювала офіціанткою, поки в 1996 році не випустила свою першу книгу під назвою That Summer («те літо»). Вона продовжувала писати після того, як її запросили викладати в Університеті Північної Кароліни.
Сара Дессен – після закінчення навчання в школі, здобула вищу освіту з творчого письма.
Сара працювала в ресторані офіціанткою, а у вільний час постійно писала свої книги. Після публікації своєї першої книги, вона вирішує залишити працю в ресторані й зосередитись на літературній кар'єрі.
У 2017 році Дессен брала інтерв’ю у Анни Грагерт. Під час діалога Грагерт запитала Дессен про «досконалість без зусиль», стиль, який вона використовує в деяких своїх книгах. Дессен описує це поняття як «молодих дівчат, які у своїх книгах можуть мати друзів, добре виглядати, добре вчитися, жити разом і робити її легкою».
На початку книги читач повинен познайомитися з головними героями та зрозуміти, що несумісні риси є нормальними протягом усієї книги.
Оскільки написання, як правило, викликає занепокоєння у автора, Грагерт запитала Дессен про її методи подолання тривоги. Дессен сказала, що вона любить займатися спортом і читати у вільний час, оскільки це хвилює всіх письменників, але це також більше
Романи Сари Дессен кілька разів входили до списку бестселерів The New York Times і були продані мільйонами копій у тридцяти країнах. За мотивами роману письменниці «Друга можливість» Netflix випустив фільм «Прогулки удвох» у 2022 році.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-30%
Лаборатория школьника. 3-4 класс
1 050 грн
735 грн
-20%
Green card
250 грн
200 грн
-20%
Природа
50 грн
40 грн
-20%
Нехай усі уб’ють Констанс : роман
249 грн
199.20 грн
-20%
new
Алмази з Танжера
350 грн
280 грн
-9%
new
Tales of the Fish Patrol
150 грн
136.50 грн
-10%
BTS: КОРОЛІ K-POP
350 грн
315 грн