Галина Пагутяк

Галина Пагутяк

Галина Пагутяк (справжнє ім’я Москалець Галина Василівна) - є авторкою сучасної української прози та лауреаткою Шевченківської премії з літератури. Люди вважають її літературу містичною, фантастичною та химерною. Вона створює надзвичайну силу і яскравості зображень у своїх новелах, які складаються лише з кількох рядків або абзаців. Звернення до «вигаданого світу», пристрасть до містики та постійний пошук рятування людської душі в жорсткому світі – це риси письма Галини Пагутяк. Письменниця постійно прагне осмислити межі людського буття та зазирнути за межі людського розуму. У багатьох її творах недомовленість спонукає читачів фантазувати, спонукає до співпраці, робить образи багатовимірними та, врешті-решт, несе в собі шарм таємничості та загадковості.
Високий рівень суб’єктивності художнього мислення, образи-символи та релігійно-містичні мотиви є виразними ознаками творчості Пагутяк. Авторка використовує психологічні та фантастичні елементи у своїх оповіданнях, зосереджуючись на головних персонажах і їхніх стосунках.
Проблеми, з якими стикаються головні герої її творів, включають пошук сенсу життя, самотність і самопізнання. Її герої глибоко страждають від несправедливості. Вони співчувають, дружать і кохають.
Автор написала кілька книг прози, включаючи «Діти», «Господар», «Потрапити в сад», «Гірчичне зерно», «Записки Білого Пташка», «Захід сонця в Урожі», «Перевал», «Основа», «Кур’єр Кривбасу», «Дукля», «Смітник Господа нашого», «Біограф Леонтовича», «Книга снів і пробуджень", есе та цикл поезії.
Галина Пагутяк нагороджена літературними преміями.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-30%
Наука : книжка-активіті
100 грн
70 грн
-20%
Набір прикрас на голову.Овочі
78 грн
62.40 грн
-15%
Набір карток. Екосистеми
72 грн
61.20 грн
-20%
Дівчатка
60 грн
48 грн
-30%
Ґвара
280 грн
196 грн
new
Мова тіла
290 грн
261 грн