Нет отзывов

Настільна гра Тенно (Tenno) арт. 497343

Издательство:  WOODCAT
Код товара:  497343

Японія. Середньовіччя. Ви — не дуже впливовий правитель, який хоче заслужити прихильність свого імператора. Найкращий спосіб цього досягнути — ув’язнювати суперників, аби ті не стояли на вашому шляху. Шлях складний, адже коса може найти на камінь. Та іншого у вас немає разом із настільною грою «Тенно». Готуйте свої хитрі задуми, адже найкращий двобій — той, який виграний розумом.

Заради імператора!

«Тенно» — це невеличка картярська гра з елементами блефу та запам’ятовування дій інших гравців. Узяти участь у партії можуть до 7 учасників, хоч користувачі платформи Boardgamegeek найбільше радять грати вдвох.

На початку гри викладіть перед собою долілиць трьох селян у будь-якому порядку. Уже в цей момент розпочинається битва розумів — ніхто, окрім вас, не знатиме силу конкретної карти перед вами. Щоправда, і змінити порядок не вдасться, поки гра цього не дасть.

Гравці ходять почергово за годинниковою стрілкою. Спершу виберіть гравця, на якого хочете напасти. Переверніть одну з карт перед собою, а також виберіть персонажа суперника, якого він також перевертає.

Як правило, перемагає карта з більшим значенням — але тоді це просто була б гра на інтуїцію. Родзинка гри лежить у самих картах персонажів. Більшість із них мають певні особливості, які можуть змінити перебіг сутички. Ніколи не знаєш, на що нарвешся в обороні суперника!

Залежно від того, хто став переможцем сутички, втілюються різні сценарії.

  • У випадку перемоги нападника карта оборонця йде в стос-в’язницю — а це ваші переможні очки наприкінці гри. Розіграна карта повертається на своє місце, а оборонець має заповнити прогалину картою з руки. Він також матиме змогу замінити одну карту перед собою на карту з руки. Це навіть може бути та сама карта!
  • Якщо ж перемагає оборонець, то карта нападника просто вилучається з гри. Оборонець повертає свою карту на місце, а нападник поповнює втрату картою з руки. Також оборонцю дозволено поглянути на 1 з карт перед переможеним гравцем.
  • У разі нічиєї доведеться вилучити обидві карти з гри.
Так гра триває, поки хтось не зможе поповнити нестачу карт перед собою. Тоді слід порахувати значення карт у стосах-в’язницях. Найбільше значення приносить перемогу своєму власнику.

Ну і хто опинився у вашій в’язниці?

Настільна гра «Тенно» — це навряд головна зірка вашого вечора. Та це все ще хороша гра для розігріву, для кількох захопливих партій чи для очікування друзів. Також її зручно брати із собою в дорогу, адже з компонентів — лише карти. Партії щоразу проходять різними шляхами, адже не існує єдиної переможної стратегії. Для свого розміру вона має захопливий ігролад, який може вкрасти вашу увагу не один десяток разів.

Характеристики


Кількість гравців: 2–7
Тривалість партії: 30 хв
Рівень складності: 3 самураї з 10
Вік: 8+
Стилістика: Японія
Мова: Українська, мовонезалежна
Оцінка BGG 6.0
Fishback баллы 39.00 ₴
390 грн
Fishka Программа лояльности
Условия программы
Характеристики
Издательство
ISBN
4820251580252
Язык
Украинский язык
Год издания
2023
Обложка
коробка
Возраст
8+
Материал
Картон
Логіка з наліпками 1
25 грн
-40%
Дикі квіти
150 грн
90 грн
-5%
Українське козацтво
150 грн
142.50 грн
-3%
Що наступне?
60 грн
58.20 грн
-20%
МЕМОгра Кенгуру Активне дозвілля
249 грн
199.20 грн
-5%
new
Ідеальна дитина
250 грн
237.50 грн