Ервін Мозер

Ервін Мозер

Ервін Мозер - австрійський письменник, художник, лауреат багатьох премій за дитячу літературу, автор відомих ілюстрованих дитячих книжок, серед яких «Манюній».
«Де спить мишка?» — одна з найпопулярніших книг автора. Це невеликий збірник коротких оповідань про чарівних і приємних звіряток. Твір має простий, але захопливий сюжет. Його головна цінність полягає в ілюстраціях. Ервін Мозер наділяє всіх лісових звіряток унікальними рисами, надає кожному з них свій неповторний характер. Автору вдалося зробити лісових мешканців привабливими та схожими на людей.
Коти, мишенята, їжачки та жабенята, представлені в книзі, є людьми, які є добрими, товариськими та спритними. Кожен має унікальне, живе та усміхнене обличчя.
«Шустрик і Тишка» Ервіна Мозера — збірка оповідань про пригоди двох нещасливих мишенят. Юні читачі захоплюються першими персонажами, співчувають їм.
Це міні оповідання про друзів, які подорожують, допомагають один одному, пробують нові речі та стикаються з проблемами. Книги не тільки чудові, але й корисні, оскільки вони вчать дітей допомагати, взаємодіяти, не чіпати предмети, не лізти в небезпечні місця та багато іншого. Живи дружно та весело — це головне.
Крім того, багато людей знають книгу автора під назвою «Кіт Борис. 28 пригод». У ньому йдеться про пустотливого кота, який постійно потрапляє в смішні ситуації. Твір розрахований на дітей дошкільного віку та має веселі ілюстрації.
«Місяць за стодолами» та «Дідусеві історії, або Ліжко з летючими деревами» були номіновані на Німецьку премію за книжки для юнацтва. «Історії з морської пляшки» була визнана переможцем Австрійської державної премії за літературу для дітей та юнацтва. В Японії «Ворона на снігу» отримала премію «Сова», а «Крук Альфонс» отримав премію «Щуролов» міста Гамельн.
Ервін Мозер був нагороджений Золотою почесною відзнакою землі Відень у 2013 році та дитячим автором року у 2000 році.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Пазли-половинки. Що із чого
99 грн
79.20 грн
-20%
Правда про назавжди
320 грн
256 грн
-20%
В лесу
50 грн
40 грн
-20%
Найкращі друзі
35 грн
28 грн
-5%
new
Чисті двері
220 грн
209 грн
-3%
new
Повільні танці
250 грн
242.50 грн