Вікторія Мельник

Вікторія Мельник

Вікторія Мельник — відомий блогер, кондитер, кулінарний художник, фуд-фотограф і автор книги «Чизкейк всередині».
ЇЇ книги про любов до кулінарії та кондитерського мистецтва. Вікторія самостійно здобувала свій кулінарний досвід: сама готувала, сама прикрашала, сама знімала.
Кожна книга Вікторії Мельник – це чудовий витвір мистецтва: від оформлення до фотоілюстрації того чи іншого торта.
Торти – це її пристрасть, її кохання. Авторка стверджує, що не лише вигляд десерту має значення, але й смак. У кожному своєму рецепті Вікторія Мельник дотримується кількох простих правил. Натуральність, простота та, що найважливіше, смак. Страва має бути не просто привабливою. Вона повинна бути настільки смачною, щоб закортіло з’їсти її всю.
На сторінках її книг можна знайти не тільки рецепти, але й інформацію про необхідний кухонний інвентар, методи створення різноманітних смаків і текстур і способи гарно прикрашати свої кулінарні вироби. Вікторія Мельник веде свій кулінарний блок. сторінку в соціальних мережах, де вона постійно ділиться рецептами своїх незвичайних і надзвичайно смачних десертів.
Вікторія не зупиняється на досягнутому: вона розвивається, створює нові рецепти та мріє відкрити тиху кав'ярню, де буде стояти величезна стіна старих книг, де буде грати джаз, а аромат кави приваблювати всіх, хто проходить повз на фірмовий десерт.
Можливість експериментувати, створювати та творити щось нове — це те, що кулінарія любить.
Вона радить тим, хто сумнівається у своїх кулінарних здібностях, спробувати щось нове і не боятися робити помилки, оскільки без них неможливо приготувати шедевр у кулінарії.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Нечуй невмирущий
130 грн
104 грн
-5%
Цікава англійська. Вінні Пух.
40 грн
38 грн
-20%
Люсі Локет: онлайн-катастрофа
195 грн
156 грн
-20%
Розумні наліпки. Динозаврики
50 грн
40 грн
-30%
Наліпкоманія. Крижане серце
95 грн
66.50 грн
-5%
Динозавры
40 грн
38 грн
-20%
Велика книга квітів
470 грн
376 грн
-10%
Magic SPA XXL
960 грн
864 грн
-10%
#Я_ВОЛОНТЕР
450 грн
405 грн