Володимир Лис

Володимир Лис

Володимир Лис – український журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова.. Письменник, якого більшість людей називають народним синоптиком.
Володимир Савович Лис розпочав свою літературну кар’єру як драматург. Дебют автора був надзвичайно яскравим – одразу 5 його п’єс були поставлені в різних українських театрах, а деякі з них дублювались в радіоефірах.
Книги та п’єси Володимира Лиса представляють унікальну комбінацію відвертих людських почуттів. Кожен герой – це мужня людина, яка прагне жити та долати труднощі.
Автор є надзвичайно чутливим і щирим. Він створює особисті історії та долі. Людей, які дійсно цінують людей, простих українців, селян. Тим самим письменник виховує у читача почуття патріотизму до України.
Події в романах В. Лиса відбуваються переважно в XX ст., іноді торкаються XXI. Персонажі є переважно людьми з Волині, здебільшого з села Загоряни, в якому народився автор.
Його роман «Століття Якова», визнаний найкращим романом століття, послужив основою для історичного серіалу. Книга про кохання та людське життя, про те, як герої помиляються та роздумують над своїми рішеннями.
За свої твори письменник отримав нагороди літературних конкурсів, а також був визнаний лауреатом і нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-30%
Від лопатки до рогатки
35 грн
24.50 грн
-20%
Настільна гра Зоомафія
150 грн
120 грн
-20%
Стильний манікюр (помаранчевий)
189 грн
151.20 грн
hit
Джерело
360 грн
-20%
Зима в Стокгольмі
280 грн
224 грн
-50%
Бу-бусики
115 грн
57.50 грн
-20%
Лисичка
45 грн
36 грн
-20%
Ку-ку-сі
115 грн
92 грн
Кошеня
45 грн