Кевін Кван
Кевін Кван

Кевін Кван народився в Сінгапурі, в сім'ї, що належить до верхівки «азіатської аристократії»: його прадід був одним із засновників найстарішого сінгапурського банку, його дід - видатним офтальмологом і першим сінгапурським фахівцем, навчаючись за кордоном. Його батьки, інженер і піаністка, переїхали в США, коли Кевіну було 11 років. Він отримав ступінь магістра медіадосліджень в Університеті Х'юстона, навчався в Манхеттенський школі дизайну, працював в заснованому Енді Уорхолом журналі Interview, потім відкрив власну творчу студію, яка обслуговує таких престижних клієнтів, як Музей сучасного мистецтва і газета New York Times.
Його трилогія, розпочата романом «Шалено багаті азіати», стала міжнародним феноменом: переклад на два десятка мов, багатомільйонні продажу, екранізація під керівництвом такого досвідченого продюсера, як Ніна Джейкобсон, що прославилася «Голодними іграми»; при бюджеті 30 мільйонів доларів фільм «Шалено багаті азіати» зібрав у світовому прокаті 240 мільйонів, і вже знімається продовження.
У 2014 році Кван увійшов до списку «5 найперспективніших авторів» за версією журналу Hollywood Reporter, а в 2018-і році - в список 100 найбільш впливових людей, що публікується журналом Time.

Поделиться в соц.сетях:
Книги автора