Ернест Гемінґвей

Ернест Гемінґвей

Ернест Гемінг’вей – відомий американський письменник, журналіст, лауреат Нобелівської премії та дворазовий лауреат Пулітцерівської премії в літературі. Автор був одним із найбільш впливових письменників XX століття.

Короткі оповідань, новели, романи про дружбу, любов, війну стали його візитною карткою.В його житті було багато пригод і непередбачених ситуацій.

Під час Другої світової війни працював кореспондентом в декількох газетах. Враження від війни знайшли відображення в одному з найвідоміших романів Ернеста Гемінг’вея — «По кому подзвін». У ньому поєднуються яскравість картин краху Республіки, розуміння уроків історії, які призвели до такого результату, і віра в те, що особистість не зникне навіть у найгірших ситуаціях.

Багато поколінь любили його персонажів. Вони наділяли письменника характерними якостями його героїв: мужністю, стоїцизмом і силою характеру.

Відповідно до Гемінг’вея, читачі повинні відчувати смак і текстуру слова. Його вплив на літературу був величезним; його стиль став одним з основоположників міжнародного реалізму та короткого речення в американській літературі.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора