Едгар Аллан По

Едгар Аллан По

Едгар Алан По — американський письменник, поет і редактор. Він відомий своєю загадковою та містичною літературою.

Едгар Алан По відомий своїми творами в таких жанрах: жахи, містика, фантастика, детективи, наукова фантастика, літературна критика та навіть романи. Він був революціонером в американській літературі жахів і фантастики, і його роботи відзначалися глибокими психологічними портретами персонажів і використанням складних психологічних станів.

Письменник додав новий жанр в американську літературу — детективне оповідання. «Вбивство на вулиці Морг». Це оповідання, вважається першим справжнім детективом у світовій літературі.

Його найвідоміша поема, «Ворон», вийшла в 1845 році. Ця поема, яка є класикою американської поезії, має характерні риси ліричного та містичного відтінення письменника.

Автор відомий своїми творами, які охоплюють не тільки містичні та макабричні теми, але й інші світи та жахливі сюжети.

Едгар По працював журналістом, редактором і кореспондентом для багатьох періодичних видань.

Хоча Едгар По не отримав великої слави та визнання за життя, після смерті його твори стали дуже популярні. Він став відомим письменником у Сполучених Штатах, а також мав значний вплив на літературу та культуру по всьому світу. Його твори були перекладені на кілька мов, і його стиль і ідеї продовжують впливати на літературу до цього часу.

Читачі по всьому світу все ще залишаються вражені творами автора "Вбивство на вулиці Морг", "Золотий жук", "Ворон" та іншими.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Мала книжка прощань
190 грн
152 грн
-20%
Настольная игра Ка-за-зя-ка
165 грн
132 грн
-30%
Пуанти для Анни
250 грн
175 грн
-5%
Чарівні речі
50 грн
47.50 грн
-5%
Портфоліо школяра
186 грн
176.70 грн
-5%
Чотири князівни ( другий наклад )
450 грн
427.50 грн
-30%
Стікер-Пак. Допитливі займалята
24 грн
16.80 грн
-5%
new
Нагострені леза
249 грн
236.55 грн