Ден Браун

Ден Браун

Ден Браун — американський письменник, журналіст і музикант, який став відомим у всьому світі завдяки своїм трилерам, які поєднують релігійну історію, містику, загадки та кодування.

День Браун створює захоплюючи та складні історії, у контексті релігійних, історичних та наукових загадок. Він часто використовує теорії змови та приховані коди, а також реальні історичні факти, мистецтво та символи.

Філософія, історія релігії, криптографія та таємні організації завжди цікавили письменника.

Творчість Брауна неодноразово викликала дискусії, зокрема з боку релігійних організацій і істориків, які вважали, що він спотворює факти й подає історію як художню фантазію.

Фільми, засновані на роботах Брауна, були кілька разів екранізовані, і деякі з них, наприклад, «Код да Вінчі» та «Янголи й демони», стали дуже популярними.

«Код да Вінчі» переклали на майже п’ятдесят мов і було продано понад вісімдесят мільйонів копій по всьому світу.

За свою творчість Ден Браун отримав багато нагород і визнання, включаючи німецьку книжкову премію і національну премію «Літературна премія майбутнього».

Ден Браун зараз працює журналістом і пише в журналах і газетах, а також бере участь у багатьох передачах на радіо та телебаченні.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Зачем животным танцы?
55 грн
44 грн
-15%
Читаем на каникулах. 2 класс
100 грн
85 грн
-30%
Цвета
90 грн
63 грн
-20%
Плакат.Містечко звуків
108 грн
86.40 грн
-20%
My home
35 грн
28 грн
-20%
new
Дякую за куріння
350 грн
280 грн
-5%
Українські свята
50 грн
47.50 грн