Джеймс Гедлі Чейз

Джеймс Гедлі Чейз

Джеймс Гедлі Чейз, чиє справжнє ім’я Рене Брабазон Реймонд, письменник детективного жанру. Він є одним із найвідоміших і популярніших письменників у жанрі «жорсткого» роману. Письменник писав свої романи у стилі “крутих романів” “чорної школи”. Але на початку своєї творчої діяльності автор написав гумористичні оповідання, які були надруковані під різними псевдонімами.

Джеймс Гедлі Чейз написав багато детективних і кримінальних романів, які поєднують жахи, драму та гумор.

Складний сюжет, жваві діалоги та несподівані повороти були характерними рисами його книг. Сюжети, які він створює у своїх книгах, такі динамічні, що читачі занурюються в кримінальні пригоди, навіть не помічаючи цього. На сторінках його творів ми зустрічаємо кохання, зраду, злочини.

Багато романів Чейза відбуваються в Америці. В цій країні він не жив, а знайомився з нею, з її сленгом і життям, використовуючи словники та довідники.

У Чейза є багато романів, де приватні детективи ведуть розслідування заплутаних ниток злочину. Його перший крутий бойовик “Немає орхідей для міс Блендіш” був написаний у дусі пригод “американських гангстерів”.

Письменник написав дев’яносто детективних книг за своє творче життя.

Багато його творів були екранізовані.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-30%
Посіпаки. Шалена вечірка.
45 грн
31.50 грн
-30%
Стильний манікюр (кораловий)
189 грн
132.30 грн
-20%
Незвичайна книжка
249 грн
199.20 грн