Артем Чапай

Артем Чапай

Артем Чапай — український автор, перекладач, репортер і мандрувальник.
Розмаїття жанрів і тем, представлених у книгах Артема Чапая, величезне. Це і художні твори, і філософські роздуми, і література «життєвих порад. Їх об’єднує вміння зацікавити читача з перших рядків і охопити його оригінальним сюжетом. Відчувається життєвий досвід автора, а також бажання поділитися своїми особистими думками.
Після тривалих подорожей по Сполученим Штатам написав свою першу книгу «Авантюра». Книги «Подорож з Мамайотою в пошуках України», «Червона зона» та «Понаїхали» були серед п’яти найкращих книг у конкурсі «Книга року» Бі-Бі-Сі.
Книга «Понаїхали» розповідає про людей, які виїхали за кордон, щоб заробити гроші. який період часу проводять на чужині, не маючи родини, друзів або дітей.
Роман «Червона зона» розповідає про майбутнє покоління, про засилля електронних пристроїв і про боротьбу людства за природні ресурси.
Книга «Авантюра» розповідає про подорож по Америці на автостопі.
Книга «Тато в декреті» ідеально підходить для сімейного читання. Спираючись на власний батьківський досвід, автор розкриває секрети догляду за дитиною чоловіком. Він дає поради та намагається зрозуміти, як живуть чоловіки в декреті в Україні, розповідає про незвичайні випадки батьків і дітей.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Рыцарь
4 грн
3.20 грн
-20%
Жизнь леса. Тетрадь
45 грн
36 грн
-20%
Пазли-половинки. Їжа
99 грн
79.20 грн
-20%
Перепочинок
200 грн
160 грн
-20%
Снежинки-пушинки
10 грн
8 грн
-20%
#girls#fashion#party
130 грн
104 грн
-3%
Скіфи
550 грн
533.50 грн
-3%
new
Пакс. Книга 1
300 грн
291 грн