Артуро Перес-Реверто

Артуро Перес-Реверто

Артуро Перес Реверто - іспанський журналіст і письменник, який пише як детективи, так і історичні романи. Народився в місті Картахена в Іспанії.
Перес-Реверте почав працювати журналістом у газеті Pueblo, а потім став воєнним кореспондентом на державному іспанському телеканалі Espanola. Артуро втомився від політики й роботи військовим журналістом і вирішив повністю присвятити себе літературній діяльності.
У 1986 році вийшов його перший роман «Гусар», який розповідає про події під час війни з Наполеоном.
Після виходу в 1990 році роман автора «Фламандська дошка», у якому персонажі ведуть розслідування вбивства XV століття, письменник досяг великого успіху. Після цього автор продовжував працювати над романами, документальною прозою та відомим циклом «Пригоди капітана Алатрісте». Перші та другі книги циклу про агента розвідувальної служби Лоренсо Фалько виходять у 2016-2017 роках. У 2019 році українська версія була видана видавництвом «Фабула».
Багато романів Артуро були екранізовані. Найбільш відомий — фільм Романа Поланскі «Дев’ята брама» з Джонні Деппом у головній ролі. Деякі романи Переса-Реверте стали серіалами та навіть операми («Королева Півдня»), а у 2006 році вийшов фільм за мотивами циклу «Капітан Алатрісте».
Артуро Перес-Реверте зараз живе недалеко від Мадриду, але він часто відвідує своє рідне місто Картахену, де він займається вітрильним спортом і плаванням по Середземному морю, коли має час.
Артуро Перес-Реверто було написано двадцять п’ять романів, у детективному та історичному стилях.
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-20%
Світ у 15 лабіринтах
180 грн
144 грн
-20%
Морфій
420 грн
336 грн
-20%
Настільна гра  "Irreality"
143 грн
114.40 грн
-20%
new
Сім історій на ніч
280 грн
224 грн
-5%
Водяні забарвлянки. Маскарад
50 грн
47.50 грн