Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі – англійський письменник – фантаст, автор темного фентезі трилогії «Перший Закон».
Права на видання його книг були придбані в тринадцяти країнах світу. Книги письменника перекладені на інші мови світу.
Навчався Джо Аберкромбі в Університеті Манчестера на факультеті психологія, працював на телебаченні, а пізніше монтажером-фрілансером. Саме в цей час він вирішує почати писати свій перший роман «Кров та залізо». Згодом були надруковані ще дві частини, які увійшли в трилогію «Перший закон»: "Перш ніж їх повісять", "Останній аргумент королів". У центрі сюжету конфлікт трьох основних держав: Союза - великого королівства, що чимось нагадує Західну Європу; Імперії Гуркхула, схожого на великі східні імперії давнини, і Сіверян - грубого альянсу кількох північних племен.
У 2019 році Джо Аберкромбі випустив книжки з нової трилогії «Епоха Божевілля». Ця трилогія починається через тридцять років після «Першого закону». На першому місці в «Епосі Божевілля» є молоде покоління героїв; майже всі вони діти старих знайомих з попередніх частин циклу «Земне Коло». Їм доведеться впоратися з реальними труднощами. На їх шляху випадуть справжні випробування, нові війни, та нові конфлікти.
Критики з усього світу з захопленням залишали свої відгуки про творчість Джо Аберкромбі.
«Трохи ненависті», перший роман циклу, був визнаний найкращим романом 2019 року за версією сайту «Лабораторія фантастики» і включений до списку рекомендацій журналу «Локус».
Поделиться в соц.сетях:
Книги автора
-5%
Велика книга. Казки
150 грн
142.50 грн
-20%
Плакат.Красуня Весна
42 грн
33.60 грн
-5%
Котики
45 грн
42.75 грн
-9%
The House of the Seven Gables
290 грн
263.90 грн